نسخه‌ی جدید Crash Bandicoot احتمالا طی روز‌های آینده معرفی می‌شود

آیا شایعات حقیقت داشته‌اند؟

نسخه‌ی جدید Crash Bandicoot

اکتیویژن اخیرا هدایای ویژه‌ای را برای تعدادی از اینفلوئنسرها ارسال کرده است. همین موضوع باعث شده تا شایعه‌ی معرفی نسخه‌ی جدید Crash Bandicoot بار دیگر قوت گیرد.

طی چند وقت اخیر شاهد انتشار شایعه‌ای مبنی بر عرضه‌ی نسخه‌ی جدید Crash Bandicoot در سال آینده‌ی میلادی بوده‌ایم. ظاهرا این شایعه درست بوده و اکتیویژن از همین حالا روند بازاریابی را برای تازه‌ترین محصول خود آغاز کرده است. این ناشر آمریکایی چندی پیش هدایای ویژه‌ای را برای تعدادی از اینفلوئنسرها ارسال کرده است که تمامی آن‌ها به سری بازی‌های Crash Bandicoot مربوط می‌شوند.

تا اینجای کار هیچ نکته‌ی قابل توجهی وجود ندارد. هر شرکتی ممکن است با نزدیک شدن به کریسمس چنین اقدامی را انجام دهد اما اگر به یاد بیاورد، سال گذشته‌ شرایط مشابهی وجود داشت که نهایتا به معرفی Crash Team Racing Nitro-Fueled ختم شد؛ درست چند وقت قبل از برگزاری رویداد The Game Awards 2018 که Nitro-Fueled در جریان آن معرفی شد، برخی از طرفداران هدایای ویژه‌ای از سوی اکتیویژن دریافت کردند که همگی به سری Crash Bandicoot مربوط می‌شدند.

برخی اعتقاد دارند چنین اقدامی از سوی اکتیویژن به منظور تبلیغ سری بازی‌های Crash Bandicoot بوده است، به‌خصوص اینکه فاصله‌ی چندانی با فصل تعطیلات نداریم. با این حال، برخی دیگر نظر متفاوتی داشته و فکر می‌کنند این ناشر آمریکایی مشغول آماده‌سازی جامعه‌ی طرفداران برای معرفی نسخه‌ی جدید این فرنچایز محبوب در The Game Awards 2019 است. این رویداد در تاریخ ۲۲ آذر ( مصادف با ۱۳ دسامبر) برگزار می‌شود.

اگر شایعه‌ی مربوط به نسخه‎‌ی جدید Crash Bandicoot صحیح باشد، احتمال معرفی آن در لایواستریم State of Play وجود دارد. چندی پیش سونی رسما اعلام کرد آخرین برنامه‌ی State of Play سال ۲۰۱۹ میلادی در تاریخ ۱۹ آذر ماه (مصادف با ۱۰ دسامبر) برگزار می‌شود. طبق بیانیه‌ی سونی، این قسمت هم ۲۰ دقیقه زمان داشته و در جریان آن شاهد به اشتراک گذاری اخبار و تریلرهای مختلفی خواهیم بود. اینکه لیست بازی‌ها دقیقا شامل چه عناوینی می‌شود در حال حاضر مشخص نیست.

دو نسخه‌ی اخیر این فرنچایز، یعنی Crash Team Racing Nitro-Fueled و Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy عملکرد بسیار خوبی در زمینه‌ی تجاری داشته‌اند. بازی Nitro-Fueled توانسته بود دو هفته‌ی پیاپی رتبه‌ی نخست جدول پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا را از آن خود کند. N. Sane Trilogy هم مجموعا شش هفته در رتبه‌ی اول قرار گرفته بود. در حال حاضر آمار رسمی از میزان فروش Nitro-Fueled موجود نیست اما طبق اعلام اکتیویژن N. Sane Trilogy از زمان عرضه‌ی خود در سال ۲۰۱۷ تاکنون بیش از ۱۰ میلیون نسخه فروش داشته است.

چندی پیش شایعه‌ای پیرامون اخراج تعدادی از کارمندان اکتیویژن در فضای مجازی منتشر شده بود که متاسفانه به تایید رسید. این ناشر آمریکایی به‌تازگی اعلام کرد از لحاظ مالی سال مثبتی را پشت سر گذاشته است، با این حال قصد دارد تا هشت درصد از کارکنان خود را اخراج کند. این یعنی در حدود ۸۰۰ نفر از بخش‌های مختلف این شرکت به‌زودی شغل خود را از دست می‌دهند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا