تماشا کنید: تیزر Titanfall 3 به معرفی قریب الوقوع اشاره دارد

امیدی که همچنان زنده است

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس ساعاتی پیش ویدیویی را به اشتراک گذاشته که احتمال می‌دهد تیزر Titanfall 3 باشد.

تایتان فال (Titanfall) را می‌توان یکی از بدشانس ترین مجموعه بازی‌های ویدیویی دانست. نسخه اول علی‌رغم کیفیت بالا نتوانست در جلب توجه کاربران موفق عمل کند؛ زیرا عناوینی که تنها شامل رقابت‌های چندنفره می‌شوند آن زمان مرسوم نبودند. نسخه دوم هم با وجود جذابیت بالای رقابت‌های چندنفره و ارائه یک کمپین احساسی، بخاطر زمان بندی افتضاح در انتشار آنطور که باید و شاید عمل نکرد.

ریسپاون انیترتینمنت (Respawn Entertainment) در سال ۲۰۱۹ میلادی اسپین آف مجموعه تایتان فال را با نام Apex Legends عرضه کرد که یک بازی بتل رویال و رایگان محسوب می‌شود. عنوان مزبور بقدری در جلب نظر کاربران موفق بود که ریسپاون تصمیم گرفت توسعه قسمت سوم تایتان فال را متوقف کرده و تمرکزش را روی پشتیبانی از این بازی محبوب و مشهور قرار دهد. با این حال، طرفداران همچنان امیدوار هستند سه گانه تکمیل شود.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) که با شناسه JHaleStorm شناخته می‌شود، اخیراً ویدیویی را به اشتراک گذاشته که احتمال می‌رود تیزر Titanfall 3 باشد. این ویدیو بسیار کوتاه بوده و پس زمینه‌ای مشکی دارد. در حالی که صدای درگیری مسلحانه شنیده می‌شود، عبارت Worldwide Reveal (به معنای رونمایی جهانی) به نمایش درآمده و سپس تاریخ ۲۷ اکتبر (مصادف با ۵ آبان) ظاهر می‌شود. قرار داشتن لوگوی ریسپاون اینترتینمنت در گوشه ویدیو، استفاده از فونت تایتان فال و تاکید روی عدد ۳، گمانه زنی‌هایی را درباره رونمایی از نسخه سوم در تاریخ یاد شده بوجود آورده است.

ویدیویی که ظاهراً تیزر Titanfall 3 است، در حالی منتشر شده که کاربران شدیداً منتظر رونمایی قسمت سوم هستند. ریسپاون اینترتینمنت چندی پیش و بدون هیچ گونه اطلاع رسانی‌ای برخی از باگ‌های قدیمی و مشکلات Titanfall 2 را برطرف کرد. گروهی از کاربران احتمال می‌دهند این اتفاق بخشی از یک برنامه بزرگ باشد.

جدیدترین محصول Respawn Entertainment بازی Star Wars Jedi: Survivor است که چند ماه پیش عرضه شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا