آیا مارک والبرگ ستاره‌ی بعدی دنیای سینمایی مارول خواهد بود؟

پروژه‌ی بعدی والبرگ چیست؟

مارک والبرگ

به‌تازگی شایعه‌ای منتشر شده که از صحبت‌ میان مارول و مارک والبرگ (Mark Wahlberg) درمورد پروژه‌ی آن‌ها در آینده خبر می‌دهد.

مارک والبرگ، بازیگر شناخته‌شده‌ی سینما، درحال حاضر مشغول ایفای نقش در فیلم مورد انتظار آنچارتد است. مدتی پیش، مراحل فیلم‌برداری این عنوان با نقش آفرینی تام هالند (Tom Holland) در نقش نیتن دریک و حضور مارک والبرگ در کشور آلمان به صورت رسمی آغاز شد. تام هالند مدتی پیش اعلام کرد که تولید فیلم Uncharted در مرحله‌ی خوبی قرار دارد و عوامل این پروژه رو به جلو حرکت می‌کنند. اگر همه چیز طبق برنامه‌ی سازندگان پیش برود، احتمالا می‌توانیم در ماه ژوئیه‌ی ۲۰۲۱ فیلم آنچارتد را تماشا کنیم.

همان‌طور که قبل‌تر اشاره کردیم، مارک والبرگ این روزها مشغول پروژه‌ی آنچارتد است. با این وجود، به تازگی شایعه‌ای منتشر شده که از احتمال حضور این هنرپیشه‌ی معروف در دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) خبر می‌دهد. البته هنوز این خبر تایید نشده و والبرگ درمورد آن صحبتی نکرده است. با این وجود، احتمال دارد در آینده‌ای نزدیک، مارول با این بازیگر موفق همکاری داشته باشد. منتقدینی که این شایعه را شنیده‌اند، نسبت به آن خوشبین بوده و عقیده دارند مارک والبرگ این توانایی را دارد که در دنیای سینمایی مارول جای خود را پیدا کند.

از دیگر اخبار مرتبط با دنیای سینمایی مارول می‌توان به تاخیر در زمان پخش Black Widow و دو فیلم ابرقهرمانی دیگر اشاره کرد. علت اصلی این تاخیر هم ویروس کرونا و مشکلات ایجاد شده پیرامون آن بوده است. مدتی پیش استودیوی والت دیزنی موشن پیکچرز به طور رسمی اعلام کرد که انتشار Black Widow به همراه Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings و Eternals با تاخیر همراه است. با توجه به این اخبار، پس از یک دهه، سینما سالی بدون مارول را پشت سر خواهد گذاشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا