آیا بازی MediEvil 2 Remake در دست ساخت قرار دارد؟

آهنگساز قسمت اول باعث ایجاد شایعات شده است

ساخت بازی MediEvil 2 Remake

اندرو بارناباس، آهنگساز سری بازی MediEvil در جواب‌های طرفداران و علاقه‌مندان به این فرانچایز، به ساخت بازی MediEvil 2 Remake اشاره می‌کند.

MediEvil یکی از بازی‌های کلاسیک و قدیمی برای کنسول پلی‌استیشن است که اولین در سال ۱۹۹۸ منتشر شدکه در زمان خود، یک عنوان محبوب و معروف به حساب می‌آمد. سونی اینتراکتیو اینترتیمنت با توجه به موفقیت‌های تجاری در بازسازی عناوین قدیمی خود مانند Crash Bandicoot و Spyro، در سال ۲۰۱۹ تصمیم به توزیع نسخه‌ی Remake بازی MediEvil گرفت.

متاسفانه نسخه‌ی بازسازی MediEvil به اندازه‌ای که باید خوب باشد، نیست و با این که اخبار رسمی در خصوص میزان فروش این عنوان منتشر نشده ولی به نظر می‌رسد که فروش این اثر زیاد قابل توجه نباشد.

اندرو بارناباس، آهنگساز سری بازی‌های MediEvil که در توییتر فعالیت زیادی دارد، در جواب به یکی از طرفداران به ساخت بازی MediEvil 2 Remake  اشاره کرد. طبق آمار غیر رسمی صفحه هواداری بازی MediEvil، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان تنها ۴۰۰ هزار نسخه فروش داشته و در این راستا کاربری با متنی ناراحت کننده نوشت که با توجه به فروش ضعیف این عنوان، MediEvil 2 Remake هیچ وقت ساخته نخواهد شد. اندرو بارناباس هم در جواب به این کاربر گفت:

من متاسفم، ولی شما دارید اشتباه می‌کنید.

حال با توجه گفته‌ی اندرو بارناباس شایعه‌ی ساخت بازی قسمت دوم MediEvil در بین طرفداران پیچیده است. در حالی که سونی هنوز هیچ اطلاعاتی در خصوص MediEvil 2 Remake منتشر نکرده ولی احتمال می‌رود استودیوی Other Ocean Interactive که وظیفه‌ی توسعه‌ی این اثر را بر عهده داشته، قسمت دوم آن را هم خواهد ساخت. طرفداران بر این باورند که این استودیو تجربه‌ی کافی برای توسعه‌ی قسمت دوم آن را دارند.

MediEvil یک بازی اکشن ماجراجویی و هک اند اسلش است که داستان یک شوالیه‌ی طلسم شده‌ای به نام سِر دنیل فورتسکیو را روایت می‌کند. این شوالیه حدود ۱۰۰ سال بعد از مرگ ناخواسته‌اش، برای جلوگیری از خرابکاری یک دشمن شیطانی و بزرگ به جهان زندگان باز می‌گردد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا