شایعه: نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Diablo 2 امسال عرضه می‌شود

بازی جدید Diablo 2 Resurrected نام خواهد داشت

شایعه: نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Diablo 2 امسال عرضه می‌شود نیکان صبوری ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
نسخه‌ی بازسازی شده‌ی 2 Diablo

طبق شایعات جدید، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Diablo 2 در سه ماه پایانی سال جاری عرضه خواهد شد.

زمانی که StarCraft: Remastered معرفی شد، بسیاری از طرفداران و علاقه‌مندان، از شرکت بازی‌سازی Blizzard Entertainment درخواست داشتند که بازی Diablo 2 را هم بازسازی کند و در آن زمان David Brevik، طراح بازی Diablo گفته بود که این کار برای بلیزارد بسیار سخت خواهد بود؛ زیرا که باید کار‌های دیگری را انجام دهند.

حال به نظر می‌رسد که شرکت بلیزارد در حال توسعه‌ی نسخه‌ی بازسازی Diablo 2 باشدد. سایت فرانسوی Actugaming گزارش داده که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان در یکی از شرکت‌های تابعه‌ی اکتیویژن به نام Vicarious Vision در دست توسعه قرار دارد. این سایت ادعا می‌کند که این قسمت با نام Diablo 2 Resurrected در سه ماه پایانی سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد. گفته‌های سایت Actugaming ممکن است تا حدودی حقیقت داشته باشد؛ این سایت در سال گذشته پیش از معرفی رسمی عناوین Diablo 4 ،Shadowlands و Overwatch 2 آن‌ها را فاش کرد. استودیوی Vicarious Visions پیش از این، بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy را تولید کرده بود. همچنین این تیم مسئولیت پورت عنوان Destiny 2 را برای ویندوز بر عهده داشت.

با این حال، هیچ مدرک و سند محکمی برای اثبات تولید نسخه‌ی بازسازی 2 Diablo در دست نیست و این خبر هم به نوعی می‌تواند شایعه به حساب آید. اگر این شرکت بخواهد Diablo 2 Resurrected در سه ماه پایانی سال عرضه کند، باید بین ماه‌های ژوئن تا آگوست منتظر معرفی این بازی باشیم. احتمال می‌دهیم که بازی در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۹ (مصادف با ۲۹ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) معرفی شود؛ زیرا که در این روز عنوان Diablo 2 در سال ۲۰۰۰ میلادی منتشر شد. این احتمال با توجه به نوع بازاریابی StarCraft: Remastered تحلیل شده است. بازسازی StarCraft در تاریخ عرضه‌ی رسمی نسخه‌ی اورجینال در ماه مارس به صورت رسمی معرفی شد و بعد از ۵ ماه شاهد عرضه‌ی بازی بودیم.

قسمت دوم دیابلو در سال ۲۰۰۰ میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر شده بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا