1%
  • 0/10

بازی Suicide Squad احتمالا توسط استودیو راک‌استدی در دست ساخت قرار دارد

این بازی برای کنسول‌های نسل بعدی عرضه خواهد شد

بازی Suicide Squad احتمالا توسط استودیو راک‌استدی در دست ساخت قرار دارد ۰ ۰۳ تیر ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
بازی Suicide Squad

به نظر می‌رسد که استودیو راک‌استدی، پروژه‌ی ساخت بازی Suicide Squad را بر عهده دارد.

بعد از انتشار Batman: Arkham Knight آخرین ساخته‌ی راک‌استدی، حدس و گمان‌های زیادی درباره‌ی بازی بعدی این استودیو وجود دارد و طی چند سال اخیر، شایعات مختلفی پیرامون این موضوع شنیده‌ایم؛ برخی از گزارش‌ها، ساخت یک بازی از دیگر ابرقهرمان دنیای کمیک‌های دی‌سی، سوپرمن را تایید می‌کردند و حتی برخی از این شایعات گفته بودند که این بار راک‌استدی به سراغ یک موضوع جدید غیر از قهرمانان کمیکی خواهد رفت.

حال جدیدترین گزارش، خبر از ساخت بازی Suicide Squad توسط استودیو راک‌استدی را می‌دهد؛ حتی در این گزارش گفته شده که این بازی با نام Suicide Squad: Kill the Justice League رونمایی و عرضه خواهد شد. این گزارش از سوی وب سایت معروف یوروگیمر (Euro Gamer) منتشر شده است که البته چندان هم خبر جدید و عجیبی نیست؛ چرا که پیش از این یکی از لیکرها خبر از ثبت دو دامنه‌ی جدید توسط شرکت برادران وارنر که یکی از آنها مربوط به بازی Suicide Squad و دیگری با نام Gotham Knights، داده بودند.

جالب است بدانید که شرکت برادران وارنر، دو دامنه‌ی جدا برای بازی جدید «جوخه‌ی انتحار» به ثبت رسانده که یکی از آنها SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com و دیگری SuicideSquadGame.com نام دارند. با توجه به نام دامنه اولی، احتمالا Kill The Justice League پسوند بازی Suicide Squad باشد. همچنین، علاوه بر این دو دامنه، برادران وارنر یک دامنه‌ی دیگر با نام Gotham Knights به ثبت رسانده که احتمالا نام بازی بتمن، ساخته‌ی استودیو برادران وارنر مونترال است.

در تاریخ ۱ شهریورماه (۲۲ آگوست)، یک رویداد تحت عنوان DC FanDome برگزار خواهد شد. این رویداد به طور کلی به فیلم‌ها، بازی‌ها و محصولات دنیای کمیک‌بوک دی سی اختصاص دارد و احتمال می‌رود که در همین مراسم، شاهد رونمایی از بازی جدید بتمن و همچنین Suicide Squad باشیم. بر اساس گزارش یوروگیمر، احتمالا هر دو بازی برای کنسول‌های نسل بعدی عرضه خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments