1%
  • 0/10

عرضه بازی GTA 6 شاید به سال ۲۰۲۶ موکول شود

هیچ چیز قطعی نیست!

عرضه بازی GTA 6 شاید به سال ۲۰۲۶ موکول شود ۰ ۰۴ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
عرضه بازی GTA 6

با استناد بر گزارش اخیر رسانه کوتاکو، ممکن است که عرضه بازی مورد انتظار GTA 6 به اوایل سال ۲۰۲۶ موکول شود.

بدون هیچ شک و تردیدی، جی‌تی‌ای ۶ مورد انتظارترین بازی تاریخ به شمار می‌رود؛ عنوانی که در حال حاضر روند ساخت خود را در سکوت خبری در استودیوی راکستار گیمز پشت سر می‌گذارد و آن‌طور که به نظر می‌رسد، از هفته‌های آینده فرآیند ساخت نهایی آن آغاز شده و کارمندها به‌زودی به صورت حضوری در استودیو به توسعه بازی می‌پردازند.

طبق اعلام رسمی راکستار گیمز در اولین تریلری معرفی، بازی در سال ۲۰۲۵ میلادی روانه بازار خواهد شد. در همین حین، گزارش‌ها نشان می‌دهد که این عنوان احتمالا در سه ماهه اول سال آینده، زمستان پیش‌رو، در دسترس گیمرها قرار می‌گیرد. هرچند، با توجه به سابقه راکستار گیمز، ممکن است که انتشار بازی کمی تاخیر بخورد!

بر اساس گزارش اخیر رسانه معروف کوتاکو، کارمندهای شرکت راکستار گیمز عرضه GTA 6 در پاییز سال ۲۰۲۵ میلادی را ایده‌آل و منطقی‌تر از بهار پیش‌رو می‌دانند. از طرفی، این رسانه مدعی است که در بدترین حالت ممکن، بازی احتمالا در اوایل سال ۲۰۲۶ میلادی به دست بازیکن‌ها خواهد رسید.

کوتاکو خاطرنشان کرده که راکستار گیمز به طور معمول خبر تاخیر بازی‌های خود را در لحظه‌های آخر اعلام می‌کند. بدین ترتیب، اگر انتشار GTA 6 نیز تاخیر بخورد، این موضوع در حین پخش تریلر دوم بازی مشخص نخواهد شد و احتمالا این خبر نا امیدکننده در اوایل سال آینده به طور عمومی و رسمی اعلام می‌شود.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار GTA 6 ابتدا برای ایکس باکس و پلی استیشن منتشر می‌شود و احتمالا با تاخیر چند ساله به دست گیمرهای کامپیوتر نیز خواهد رسید. با توجه به شایعه‌های اخیر، ممکن است که تریلر دوم بازی طی ماه آینده میلادی (اواسط اردیبهشت ماه) پخش شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments