بهترین شخصیت های زن بازی های راکستار
1%
  • 0/10

۶ مورد از بهترین شخصیت های زن بازی های راکستار

کم ولی تاثیر گذار، روند پیشرفت راکستار با شخصیت‌های زن!

۶ مورد از بهترین شخصیت های زن بازی های راکستار ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

استودیو راکستار همیشه با داستان‌هایی خیره کننده در سری بازی‌های مختلف ما را شیفته خود کرده است. بازی‌های آن‌ها شخصیت‌های تاثیر گذار متعددی ارائه داده‌اند. به همین بهانه در این مطلب به معرفی بهترین شخصیت های زن بازی های راکستار می‌پردازیم.

استودیو Rockstar از زمان آغاز کار خود در سال ۱‍۹۹۸ تا به امروز مسئول توسعه برخی از قدرتمندترین بازی‌ها در صنعت بازی‌های ویدیویی بوده است. این استودیو در سبک‌های مختلفی فعالیت داشته و در تمام آن‌ها موفق ظاهر شده است.

آن‌ها به لطف شخصیت‌هایی درگیر کننده در داستان‌هایی جذاب، موفق شده‌اند خود را به عنوان سنگ محک بسیاری از بازی‌های بزرگ قرار دهند. اما یک موضوع در بازی‌های آن‌ها وجود داشته که سبب ایجاد بازخوردهای منفی زیادی در طول تاریخ شده و آن، کمبود شخصیت‌های زن در نقش‌های مهم است!

برای مثال، ما هرگز شاهد شخصیت اصلی زن در سری GTA نبوده‌ایم که البته بازی GTA 6 به این رویه پایان می‌دهد. البته نباید فراموش کرد که شخصیت‌های زن قابل توجهی در سری بازی‌های مختلف راکستار بوده که در این مطلب قصد داریم به معرفی مهم‌ترین آن‌ها بپردازیم.

السا لیختمن در L.A. Noire

با توجه به بازه زمانی و داستان بازی L.A. Noire، وجود شخصیت زنی تاثیر گذار اجتناب ناپذیر بود. این شخصیت زن مهم کسی جز السا لیچمن (Elsa Lichtmann) نیست. السا پس از به قتل رسیدن اعضای خانواده توسط نازی‌ها در جنگ جهانی دوم به آمریکا پناه آورد. ما اولین مرتبه او را در قالب خواننده‌ای در کلاب بلو روم ملاقات می‌کنیم.

پس از مدتی السا تبدیل به معشوقه شخصیت اصلی بازی یعنی کاراگاه کول فلپس (Detective Cole Phelps) می‌شود. السا در انتها تبدیل به قربانی نشده، با این وجود نقشی پر رنگ در زندگی کول فلپس و به طور کلی داستان این بازی جذاب دارد. به باور ما السا از جمله شخصیت‌های دنیای گیم بوده که باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

سیدی ادلر در Red Dead Redemption 2

اولین مرتبه که ما با سیدی ادلر (Sadie Adler) آشنا می‌شویم، او قصد کشتن آرتور مورگان (Arthur Morgan) به ضرب گلوله را دارد. او از همان ابتدا مرزهای خود را مشخص کرده و هشدار می‌دهد که هرگز نباید سر به سر او گذاشت. سیدی یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های بازی بوده که عملیات قابل توجه و مهمی را به بازی می‌افزاید.

متاسفانه سیدی فقط در نسخه دوم سری رد دد ردمپشن حضور داشته و ما هرگز نام او را در نسخه ابتدایی نمی‌شنویم. در نتیجه داستان سیدی به عبارتی نیمه کاره مانده و همه کاربران آرزو دارند بار دیگر با سیدی روبرو شده و شاهد پایان داستان این شخصیت محبوب باشند.

مائود اکلس در Grand Theft Auto V

مائود اکلس (Maude Ecless) شخصیتی کم پیدا در دنیای GTA V بوده، با این حال هر مرتبه حضور او با انبوهی از آب و تاب همراه است. او خارج از لس سانتوس زندگی کرده، سبک زندگی خاص خود را داشته و برخی از جذاب‌ترین عملیات فرعی را در این بازی ارائه می‌دهد.

مائود در حالی که عملیات فرعی در اختیار ترور (Trevor) قرار داده، مدام از آرزو داشتن شوهری خوب، سگی با نام اسکیپ و خانه‌ای با حصار سفید صحبت می‌کند. علاوه بر آن، او همیشه از بازنشستگی صحبت می‌کند. مائود احتمالا هنوز در آرزوی خانه‌ای با حصار سفید در حال برنامه ریزی عملیات اصلی باشد!

ابیگیل مارستون در Red Dead Redemption 2

ابیگیل مارستون (Abigail Marston)، همسر جان مارستون (John Marston) یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های دو نسخه سری Red Dead Redemption است که بسیاری طرفداران را با قدرت بالا، وفاداری و پیشرفت خود شیفته خود کرد.

ابیگیل در ابتدا زنی بد کاره بود که پس از آشنایی با جان و ازدواج با او به زندگی سالم برگشت. ما شاهد حضور پررنگ او در بخش‌های ابتدایی بازی Red Dead Redemption 2 بودیم که از اهمیت این شخصیت خبر می‌دهد. پس از آن نیز گرچه شاهد حضور او بودیم، اما کمتر به او بها داده شد. در بخش‌های پایانی بازی Red Dead Redemption اما ما از مرگ او، سه سال پس از مرگ همسرش جان با خبر می‌شویم که برای ما بسیار غم انگیز است. تنها احتمال ملاقات دوباره او، از طریق پیش درآمدی دیگر مانند بازی RDR 2 است.

کاتالینا در Grand Theft Auto 3 و Grand Theft Auto: San Andreas

کاتالینا (Catalina) زنی بی رحم و سادیسمی، یکی از خاطره انگیزترین شخصیت‌های دنیای جی تی ای است. او عاشق دزدی از بانک‌ها بوده و برای رسیدن به هدف خود هر کسی را از مسیر خارج می‌کند. البته فراموش نکنیم که کاربران زیادی عاشق کارهای دیوانه وار او هستند!

او پیش از فرار کردن با کلاود (Claude) در بازی GTA: SA، معشوقه سی جی (CJ) شخصیت اصلی این بازی بود. البته فراموش نکنید که کاتالینا در حقیقت تنها معشوقه سی جی و کلاود نبوده از آن‌ها به وضوح برای رسیدن به اهداف شوم و دزدی‌های خود استفاده می‌کند.

لوسیا در Grand Theft Auto 6

گرچه ما اطلاعات بسیار اندکی از لوسیا (Lucia) در دست داریم، می‌دانیم که او اولین شخصیت اصلی زن در میان تمام بازی‌های راکستار خواهد بود.

علاوه بر آن، طبق شایعات، داستان بازی GTA 6 الهام گرفته از داستان دو معشوقه مجرم یعنی بانی و کلاید (Bonnie and Clyde) خواهد بود و شخصیت لوسیا نمودی کامل از بانی در دنیای جی تی ای است. همانطور که اشاره شد اطلاعات کمی از این شخصیت در دست بوده، با این حال ما می‌دانیم لوسیا زنی ماهر در تیراندازی و ارتکاب جرم است.

شخصیت های زن بازی های راکستار گرچه کم، اما بسیار تاثیر گذار بوده و به توسعه دهندگان زیادی در مسیر طراحی شخصیت کمک کرده‌اند. به نظر شما مهم‌ترین شخصیت زن استودیو راکستار کیست؟ در انتظار نظرات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments