#مهسا_امینی

ساخت فصل هفتم Rick and Morty آغاز شده است

نگاه آینده‌نگرانه‌ی تیم تولید

ساخت فصل هفتم Rick and Morty

در حالی که فصل‌های پنجم و ششم هنوز پخش نشده‌اند، دن هارمون فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی از آغاز ساخت فصل هفتم Rick and Morty خبر داد.

اگرچه طرفداران برای پخش قسمت‌های جدید لحظه‌شماری می‌کردند اما فصل‌های سوم و چهارم Rick and Morty به فاصله‌ی دو سال پخش شدند. در شرایطی که نگرانی‌های زیادی پیرامون تکرار این اتفاق وجود داشت، شبکه‌ی ادالت سوئیم (Adult Swim) دستور ساخت ۷۰ قسمت دیگر را صادر کرد تا بدین ترتیب، طرفداران نه تنها نسبت به تولید فصل‌های آینده اطمینان کسب کنند، بلکه مطمئن باشند فاصله‌ی زمانی مابین فصل‌ها مانند گذشته طولانی نخواهد بود.

دن هارمون (Dan Harmon) فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی در یکی از پنل‌های Adult Swim Festival 2020 حضور یافت و به گفتگو درباره‌ی موضوعات مختلفی پرداخت. او در بخشی از صحبت‌های خود فاش کرد ساخت فصل هفتم Rick and Morty آغاز شده است. پنلی که هارمون در آن حاضر شده بود به ریک اند مورتی اختصاص داشت. بدین ترتیب، فرصتی مهیا شده بود تا تهیه‌کنندگان و همچنین صداپیشه‌ها به برخی از سوالات مخاطبان پیرامون فصل چهارم پاسخ داده و ابهاماتی که وجود دارد را رفع کنند. در ادامه می‌توانید صحبت‌های هارمون را مطالعه کنید:

در حال حاضر روی فصل هفتم کار می‌کنیم. حساب کار از دستم در رفته است. مطمئن نیستم موقع پاسخ به سوالات فصل پنج یا شش را اسپویل نکرده باشم.

منتظر اتفاقات هیجان‌انگیزی با محوریت شخصیت بث باشد. نسخه‌ی فضایی بث باز خواهد گشت.

همه‌گیری ویروس کرونا و اجرای طرح قرنطینه‌‎ی خانگی باعث تعطیلی چند ماهه‌های پروژه‌های سینمایی و سریالی شد. حتی انیمیشن‌ها هم از گزند کووید-۱۹ در امان نبودند؛ زیرا دورکاری موسسات و استودیوها باعث شده بود اعضای تیم دور از هم بوده و با وجود نرم افزارهای کاربردی، ارتباط لازم بینشان شکل نگیرد. با این حال، Rick and Morty را می‌توان یکی از معدود آثاری دانست که همه‌گیری نه تنها تاثیر منفی‌ای روی آن نگذاشته، بلکه سرعت پیشرفت ساخت فصل‌های جدید را افزایش داده است.

طبق گفته‌های دن هارمون، همه‌گیری ویروس کرونا و دورکاری تیم تولید باعث شده تمرکزشان در هنگام کار روی Rick and Morty افزایش بیابد؛ زیرا در گذشته اتفاقاتی در محیط کار رخ می‌داد که باعث حواس‌پرتی‌شان می‌شد. همین مزیت هم باعث شده جلوتری از برنامه‌ریزی‌ها باشند. در ضمن، از آن‌جایی که تیم هم اکنون روی فصل هفتم کار می‌کند، می‌توان مطمئن بود ساخت فصل‌های پنجم و ششم تقریبا به پایان رسیده و در صورت مشخص شدن تاریخ انتشار، بدون هیچ گونه تاخیری روی آنتن خواهند رفت.

Rick and Morty، نسخه‌ی پارودی Back to the Future بوده و روی یک دانشمند پیر به نام ریک سانچز و نوه‌اش به نام مورتی اسمیت تمرکز دارد. آن‌ها وقت خود را با سفر به بُعدها و جهان‌های دیگر و پشت سر گذاشتن ماجراجویی‌های عجیب و غریب می‌گذرانند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا