تریلری جدید از فصل پنجم Rick and Morty منتشر شد و طرفداران را سورپرایز کرد

بازگشت Rick and Morty به Adult Swim در ماه آینده

تریلری جدید از فصل پنجم Rick and Morty به تازگی منتشر شده و طرفداران این سریال را سورپرایز کرد. مدتی از انتشار آخرین قسمت پخش شده از سریال Rick and Morty می‌گذرد و طرفداران این سیتکام بشدت منتظر پخش قسمت‌های جدید فصل پنجم هستند. بر اساس این تریلر نه تنها در یک نگاه کلی، هر آنچه که در فصل پنج منتظر طرفدارن است را می‌بینیم بلکه مشخص می‌شود که در ماه آینده این مجموعه منتشر خواهد شد.

به نظر می‌رسد زمان زیادی برای انتظار باقی نمانده و در کمتر از یک چشم به هم زدن در ماه آینده شاهد پخش قسمت‌های جدید این سریال بسیار محبوب در تاریخ بیستم ماه ژوئن، توسط ادالت سویم (Adult Swim) خواهیم بود. انتشار سومین تریلر از فصل پنجم سریال Rick and Morty و خبر انتشار آن در ماه آینده، بسیار طرفداران را هیجان زده و غافلگیر کرد. مانند پیش در این تریلر هم ظاهر جدید اقتباس‌های کمدی این سریال از فرنچایز‌های بزرگ و مشارکت بیشتر شخصیت‌هایی مانند جسیکا (Jessica) را می‌بینیم.  

فصل پنجم این سریال در قالب ده قسمت و به طور پیوسته در Adult Swim پخش خواهد شد. نکته مثبت این فصل که باعث خوشنودی طرفداران می‌شود، این است که این فصل به طور پیوسته و پشت سرهم در تابستان سال جاری، پخش شده و مانند فصل چهارم در دو مرحله با فاصله زمانی پخش نمی‌شود. پنجمین فصل Rick and Morty تنها پروژه جدید Adult Swim نبوده و اسپین‌آفی تحت عنوان The Vindicators از این مجموعه ساخته خواهد شد که در قالب هشت تا ده قسمت بوده و در سال جاری یا سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. همچنین اعلام شده که در آینده Adult Swim، انیمیشنی بر اساس یک بازی کامپیوتری خواهد ساخت. 

خوشبختانه مدت زمان زیادی تا انتشار فصل جدید این مجموعه باقی نمانده و طرفداران می‌توانند در تاریخ ۲۰ ماه ژوئن ساعت ۱۱ بعد از ظهر قسمت جدید این مجموعه را تماشا کنند. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا