تماشا کنید: تریلر جدید Returnal روی مبارزات سریع و سرتاسر هیجان تمرکز دارد

این ویدیو سه دقیقه زمان دارد

تماشا کنید: تریلر جدید Returnal روی مبارزات سریع و سرتاسر هیجان تمرکز دارد سورنا رضایی ۰ ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی هاوس‌مارک در جریان رویداد State of Play که دقایقی قبل آغاز شد، تریلر جدید Returnal را به نمایش گذاشت.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، هاوس‌مارک در جریان State of Play تریلر جدید Returnal را پخش کرد. ویدیوی مزبور با ارائه‌ی یک خلاصه‌ی داستان شروع می‌شود. طبق گفته‌های راوی، اتفاقات حول محور یک فضانورد به نام سلین می‌چرخند که در یک سیاره‌ی ناشناخته سقوط می‌کند. پس از دریافت یک سیگنال مرموز، پروتاگونیست ماجراجویی‌ای را آغاز می‌کند تا منشا سیگنال را بیابد. پس از اتمام خلاصه‌ی داستان، صحنه‌هایی از مبارزات و درگیری‌های مسلحانه نشان داده می‌شوند که با توجه به آن‌ها می‌توان گفت سرعت مهم‌ترین عامل برای بقا حین مبارزه با دشمنان، به خصوص باس فایت‌ها است.

در ادامه‌ی تریلر جدید Returnal مواردی بیان می‌شوند که پیش از از این می‌دانستیم؛ برای مثال، با هر بار مرگ سلین در جریان بازی، او دوباره متولد شده و همه چیز از ابتدا شروع می‌شود. به بیان دقیق‌تر، با هر بار مرگ نه تنها محیط پیرامون، بلکه و همچنین آیتم‌ها و تجهیزات پروتاگونیست تغییر می‌کند. این موضوع از ایجاد حس تکرار در مخاطب جلوگیری می‌کند در ضمن، سلین در جریان  ماجراجویی خود نه تنها به رازهایی پیرامون سیاره پی می‌برد، بلکه خاطرات خود را مرور خواهد کرد؛ خاطراتی که باعث می‌شوند مخاطب آشنایی بیشتری با شخصیت اصلی داستان گیدا کنند.

در انتها لازم به ذکر است Returnal در تاریخ ۱۶ فروردین سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۵ آوریل) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا