#مهسا_امینی

دو به‌روزرسانی جدید برای بازی Apex Legends منتشر شد

تغییراتی در شخصیت‌های Wattson و Valkyrie

به‌روزرسانی اول بازی Apex Legends

زمان زیادی از انتشار فصل نهم بازی Apex Legends نگذشته و همانطور که همیشه می‌بینیم، به‌روزرسانی‌های جدید با مشکلاتی روبه‌رو هستند که استودیوها معمولا هرچه سریع‌تر برای رفع آن‌ها اقدام  می‌کنند و استودیو Respawn را می‌توان یکی از بهترین استودیوها در امر رفع باگ و مشکلات دانست.

استودیو Respawn امروز نه‌تنها یک به‌روزرسانی، بلکه دو به‌روزرسانی متفاوت را برای بازی محبوب خود یعنی Apex Legends منتشر کرد. گرچه این دو به‌روزرسانی تغییرات آنچنان گسترده‌ای را در بازی ایجاد نکردند، ولی تغییراتی بودند که کاربران و طرفداران بازی برای مدتی نه‌چندان طولانی آن‌ها را درخواست داده بودند.

تمرکز اصلی اولین به‌روزرسانی منتشر شده جدیدترین شخصیت بازی یعنی Valkyrie بوده و تغییراتی را در قابلیت آلتیمیت او ایجاد می‌کند. دیگر تغییرات اولین به‌روزرسانی شامل تغییراتی در بخش Arenas و همچنین تغییراتی در لوت بخش بتل رویال می‌شوند. استودیو Respawn اشاره داشته مهم‌ترین و بزرگ‌ترین تغییر ایجاد شده در فنس‌های شخصیت Wattson بوده که باعث ایجاد تغییراتی در کم شدن سرعت دشمنان هنگام ورود به فنس‌های می‌شود.

به‌روزرسانی دوم این بازی با اختلاف زمانی کم نسبت به اولین به‌روزرسانی این بازی منتشر شد که به‌مراتب کوچک‌تر بوده و در اصل فقط برای استفاده از شخصیت Valkyrie در بخش Firing Range می‌شود. دومین تغییر در این به‌روزرسانی مرتبط با امتیاز به‌دست آمده برای زنده ماندن در بخش Arenas است. استودیو Respawn اعلام کرد که این تغییرات در Arenas اولین تغییر در برنامه آن‌ها برای ایجاد تغییرات بزرگ‌تر در این بخش است.

استودیو Respawn همچنین اعلام کرد این به‌روزرسانی‌ها فارغ از پلتفرم مورد استفاده شما، تا انتهای روز منتشر خواهند شد و می‌توانید از تغییرات جدید بهره ببرید. در ادامه نیز می‌توانید لیست کامل تغییرات را مشاهده کنید.

به‌روزرسانی دوم بازی Apex Legends
شخصیت Wattson در بازی Apex Legends

به‌روزرسانی اول

تغییرات شخصیت Wattson

کاهش زمان کم شدن سرعت دشمن وارد شده به فنس‌ها.

تغییرات شخصیت Valkyrie

افزوده شدن زمانی کوتاه پیش اثر بخشی قابلیت آلتیمیت برای جلوگیری از استفاده تصادفی توسط بازیکنان.

فیکس کردن باگ استفاده از شخصیت Valkyrie در Firing Range به‌منظور رکورد زدن.

فیکس کردن باگ استفاده بلافاصله از آلتیمیت پس از استفاده از Jump Pad.

تغییرات بخش Arenas

افزودن جریمه درصورت ترک کردن مبارزه Arenas پیش از پایان که با ترک کردن مسابقات Ranked حالت بتل رویال یکسان است. شما درصورتی جریمه خواهید شد که تیم شما کامل باشد، البته اگر شخصی که با میزبانی او وارد بازی شده‌اید خارج شود، شما جریمه نخواهید شد. این به‌روزرسانی همچنین اخطاری به بازی اضافه کرده که پیش از ترک کردن بازی برای شما نمایش داده می‌شود. جریمه مدتی کوتاه پس از ترک کردن بازی اعمال خواهد شد.

فیکس کردن باگی که بازیکنان بدون دردست داشتن ارز درون بازی از فروشگاه Arenas خریداری می‌کردند.

ارتقا دادن کمان Bocek نیز تغییراتی داشته که در سطح دوم ارتقا Shattercaps و سطح سوم ارتقا Deadeye’s Tempo را به آن خواهد افزود.

چندین باگ و مشکل دیگر نیز برطرف شده‌اند.

تغییرات لوت بخش بتل رویال

ایجاد تغییرات در لوت‌های زمین که از این پس برخی از لوت‌های جعبه‌ها، روی زمین نیز پیدا می‌شوند. این تغییرات باعث می‌شود کوله‌های بیشتر با سطحی بالاتر روی زمین پیدا کنید.

افزایش آرمور سطح ۲ در بازی که پس از آخرین به‌روزرسانی به‌شدت کاهش یافته بود.

به‌روزرسانی دوم

حضور دوباره شخصیت Valkyrie در بخش Firing Range.

میزان XP به‌دست آمده در بخش Arenas برای زمان زنده ماندن در بازی افزایش یافته است. تغییر به‌وجود آمده از این روست که زمان حضور در بخش خریداری سلاح به‌عنوان زمان زنده ماندن محسوب نمی‌شد. در به‌روزرسانی‌های آینده زمان زنده ماندن به‌نحو بهتری محاسبه خواهد شد و زمان خریداری سلاح نیز به زمان زنده ماندن بازیکن افزوده می‌شود.

شاید روی کاغذ با تغییرات بزرگی در این بازی روبه‌رو نباشیم، ولی اگر کمی با دقت در بازی به این تغییرات نگاه کنید، متوجه می‌شوید که رویه بازی تاحدی تغییر کرده و منطقی‌تر به‌نظر می‌رسد. همانطور که در ابتدا اشاره شد استودیو Respawn یکی از پیشتازان رفع مشکلات بازی‌ها بوده و همیشه به درخواست کاربران خود توجه می‌کند. به‌نظر شما این بازی برای بهتر شدن می‌تواند چه تغییراتی را اعمال کند؟ نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا