تماشا کنید: اولین تصاویر رسمی Resident Evil: Welcome to Raccoon City بالاخره منتشر شدند

کارگردان فیلم روی ترسناک بودنش تاکید دارد

تماشا کنید: اولین تصاویر رسمی Resident Evil: Welcome to Raccoon City بالاخره منتشر شدند سورنا رضایی ۰ ۰۹ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
تصاویر رسمی Resident Evil: Welcome to Raccoon City

وب سایت IGN ساعاتی قبل نخستین تصاویر رسمی Resident Evil: Welcome to Raccoon City را به اشتراک گذاشت که تعدادشان به رقم ۳ می‌رسد.

رزیدنت اویل یک نام بسیار پرطرفدار در سراسر جهان به شمار می‌رود. به همین دلیل، در حالی که اکران Resident Evil: The Final Chapter هنوز به انتهای خود نرسیده بود، تهیه‌کنندگان تصمیم گرفتند روی ریبوت فیلم‌ها کار کنند. با گذشت مدتی، یوهانس رابرتز (Johannes Roberts) به پروژه پیوست و وظیفه کارگردانی را بر عهده گرفت. او فعالیت حرفه‌ای خود را اوایل قرن بیست و یک میلادی آغاز کرد و طی این سال‌ها تمام تمرکزش را روی تولید آثار ترسناک قرار داده است. از شاخص‌ترین فیلم‌های رابرتز می‌توان به Fourty Seven Meters Down اشاره کرد.

ریبوت مجموعه فیلم‌های رزیدنت اویل تحت عنوان Resident Evil: Welcome to Raccoon City شناخته شده و اتفاقاتش در دنیایی مشابه با بازی‌های ویدیویی جریان دارد. به بیان دقیق‌تر، داستان فیلم بین بازی‌های Resident Evil و Resident Evil 2 روایت شده و تلاش‌های شخصیت‌های نام آشنا را به تصویر می‌کشد که به دنبال برملا کردن رازهای پشت پرده شرکت آمبرلا هستند. از بازیگران حاضر در Welcome to Raccoon City می‌توان به رابی امل (Robbie Amell) در نقش کریس ردفیلد، کایا اسکودلاریو (Kaya Scodelario) در نقش کلر ردفیلد، هان جان-کامن (Hannah John-Kamen) در نقش جیل ولنتاین و اون جوگیا (Avan Jogia) در نقش لئون اس. کندی اشاره کرد.

وب سایت IGN ساعاتی قبل اولین تصاویر رسمی Resident Evil: Welcome to Raccoon City را به اشتراک گذاشت که تعدادشان به رقم ۳ می‌رسد. عکس نخست با محوریت کلر ردفیلد و لئون اس. کندی است. عکس دوم کریس ردفیلد، جیل ولنتاین و آلبرت وسکر را نشان می‌دهد. عکس پایانی هم روی لیزا ترور تمرکز دارد. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، لیزا یکی از اولین افرادی بود که ربوده شد تا در آزمایشات شرکت آمبرلا استفاده شود. برخلاف انتظار، ویروس باعث شد جهش‌یافته و به قابلیت‌های مختلفی دست یابد. کارمندان آمبرلا بعدها سعی کردند او را بکشند اما فرار کرد و در کوهستان پنهان شد. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

مطلبی که وب سایت IGN با محوریت فیلم Resident Evil: Welcome to Raccoon City منتشر کرده، تنها شامل تصاویر رسمی نشده و یک مصاحبه با یوهانس رابرتز را هم در خود جای داده است. کارگردان بریتانیایی در صحبت‌های خود تاکید کرد با اثری ترسناک مواجه هستیم:

این فیلم هیچ ارتباطی با آثار پیشین مجموعه ندارد. هدفمان این بود که به حال و هوای بازی‌های ویدیویی بازگردیم و فیلمی را بسازیم که به جای علمی-تخیلی و اکشن بودن، ترسناک باشد.

واقعا تحت تاثیر ریمیک نسخه دوم قرار گرفتم و می‌خواستم اتمسفرش را به فیلم انتقال دهم. قسمت‌های پیشین صحنه‌های روشن زیادی داشتند، در حالی که فیلم جدید به کلی در شب و تاریکی فیلمبرداری شده است. هوا به طور مداوم بارانی بوده و مه تمام شهر را در بر گرفته است.

حین ساخت فیلم به شدت تحت تاثیر Don’t Look Now ،Exorcist 3 ،The Exorcist و The Shining بودم و به راحتی می‌توانید این موضوع را لمس کنید. دوست داشتم راکون سیتی به شهری در دنیای The Deer Hunter شباهت داشته باشد؛ شهر متروکه که توسط دیگران فراموش شده است. در ضمن، ساختار کلی فیلم قطعا تحت تاثیر Assault on Precinct 13 است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا