#مهسا_امینی

تاریخ انتشار Resident Evil: Infinite Darkness با یک تریلر مشخص شد

رونمایی از لیست کامل شخصیت‌ها

تاریخ انتشار Resident Evil: Infinite Darkness با یک تریلر مشخص شد سورنا رضایی ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (تلویزیون)

سرویس استریم نتفلیکس با انتشار یک تریلر جدید تاریخ انتشار Resident Evil: Infinite Darkness را اعلام کرده است.

نتفلیکس سعی کرد با ساخت انیمیشن سریالی Castlevania بر اساس سری بازی‌های ویدیویی‌ای به همین نام گیمران سراسر جهان را هدف گرفته و آن‌ها را به سمت خود جلب کند؛ هدفی که به آن دست یافت. غول استریم مدتی بعد تصمیم گرفت اقتباس سریالی ویچر را بسازد. اگرچه رمان‌ها از شهرت بالایی برخوردار بودند، The Witcher 3: Wild Hunt باعث شده بود گرگ سفید بر سر زبان‌ها بیافتد. نتفلیکس که در گذشته محتاطانه برای جلب نظر گیمران قدم برمی‌داشت، حالا با سرعت بیشتری حرکت می‌کند.

نتفلیکس چندی پیش با کپکام به توافق رسید تا بتواند دو اثر جدید با محوریت رزیدنت اویل بسازد: محصول اول، یک انیمیشن سریالی به نام Resident Evil: Infinite Darkness است که با مشارکت تی‌ام‌اس اینترتینمنت (TMS Entertainment) ساخته می‌شود. داستان در سال ۲۰۰۶ میلادی جریان داشته و اتفاقاتش حول محور لئون اس. کندی و کلر ردفیلد می‌چرخند؛ محصول دوم، یک سریال به نام Resident Evil است. در حال حاضر جزئیاتی از اثر مزبور موجود نبوده و تنها می‌دانیم در قالب لایو اکشن تولید شده و فصل اولش دارای ۸ قسمت خواهد بود. همچنین گفته شده هر قسمت یک ساعت زمان دارد.

نتفلیکس با انتشار یک تریلر جدید در فضای مجازی، تاریخ انتشار Resident Evil: Infinite Darkness را اعلام کرده است. بر این اساس، محصول جدید تی‌ام‌اس اینترتینمنت در تاریخ ۱۷ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۸ جولای) در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. تریلری که به اشتراک گذاشته شده، نزدیک به سه دقیقه زمان داشته و اطلاعات جدیدی را شامل می‌شود. در ابتدا گروهی از سربازان را می‌بینیم که در میدان نبرد بوده و سعی می‌کنند یکی از همرزمان خود را که به شدت آسیب دیده نجات دهند. ظاهرا سرباز مجروح پس از بیرون آمدن از زیر آوار به زامبی تبدیل شده و دیگر سربازان را می‌کشد. سپس تنها تنها بازمانده واقعه را می‌بینیم که روبروی لئون نشسته و به سوالات پاسخ می‌دهد.

در همین حین که بازمانده درباره زامبی‌ها صحبت می‌کند، تریلر جدید Resident Evil: Infinite Darkness به کاخ سفید رفته و حمله موجودات گوشتخوار به دفتر رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا را به تصویر می‌کشد. ویدیو سپس تمرکز خود را روی کلر ردفیلد قرار می‌دهد که روی یک تئوری توطئه کار می‌کند. او به واسطه شواهد و مدارکی که به دست آورده معتقد است ویروس در مناطقی غیر از شهر راکون شیوع یافته و جهان باید درباره این اتفاق بداند. در انتهای تریلر هم یک زامبی جهش‌یافته را مشاهده می‌کنیم که نه تنها از قدرت بالایی برخوردار است، بلکه به نظر می‌رسد بخشی از مغزش همچنان فعال است؛ زیرا می‌تواند صحبت کند.

نتفلیکس همزمان با انتشار تریلر جدید و اعلام تاریخ انتشار Resident Evil: Infinite Darkness از لیست صداپیشه‌ها به صورت کامل رونمایی کرده است. بر این اساس، نیک آپوستولیدیس (Nick Apostolides) به جای لئون اس. کندی، استفانی پانیزلو (Stephanie Panisello)  به جای کلر ردفیلد، ری چیس (Ray Chase) به جای جیسون، جو جی. تومتاس (Joe J. Thomas) به جای گراهام، جونا سیئو (Jona Xiao) به جای شن می، بیلی کامتز (Billy Kametz) به جای پاتریک، برد ونبل (Brad Venable) به جای رایان و داگ استون (Doug Stone) هم به جای ویلسون صحبت کرده است.

تعداد قسمت‌های سریال هنوز مشخص نیست اما با در نظر گرفتن دیگر محصولات نتفلیکس، می‌توان گفت احتمالا ۸ عدد باشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا