بخش جدید بازی Resident Evil 4 Remake رازها را افشا می‌کند

چه بر سر اشلی آمد؟

بخش جدید بازی Resident Evil 4 Remake رازها را افشا می‌کند گلناز کیانی ۱ ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
بخش جدید بازی Resident Evil 4 Remake

بخش جدید بازی Resident Evil 4 Remake به زودی منتشر خواهد شد و طرفداران می‌توانند قسمتی از داستان و اسرار مربوط به دزدیده شدن اشلی را بفهمند.

شرکت کپکام (Capcom) برای اینکه طرفداران بیشتری را برای انتشار قریب الوقوع بازی Resident Evil 4 جذب کند و بازیکنان قدیمی خود را راضی نگه دارد، درآمد کوتاهی را از این بازی منتشر کرده است. این بخش نسبتا کوتاه قرار است اطلاعات بیشتری را در مورد داستان پس زمینه بازی و رمز و راز ربوده شدن شخصیت اشلی فاش کند. ناپدید شدن دختر رئیس جمهور، با نام رمزی Baby Eagle، هسته اصلی داستان قسمت چهارم رزیدنت اویل است، اما اطلاعات کمی در مورد این اتفاق در بازی و قبل از انتشار این پیش درآمد جدید در دسترس بود.

Resident Evil 4 بازسازی بازی‌ای با همین نام است که در سال 2005 برای کنسول گیم کیوب (GameCube) منتشر شد. این بازی یکی از محبوب‌ترین آثار در مجموعه‌های ژانر ترسناک بقا شرکت کپکام است و همان داستان قبلی خود را دنبال می‌کند. در روند داستان گیم پلی شخصیت مامور لئون اس کندی (Leon S. Kennedy) تلاش می‌کند اشلی گراهام (Ashley Graham)، دختر رئیس جمهور ایالات متحده را نجات دهد که توسط یک فرقه عجیب در یک روستای دورافتاده‌ای در اسپانیا ربوده شده بود. در حالی که داستان مانند همان عنوان 2005 باقی مانده بازسازی به عمل آمده ویژگی‌های بسیار جدیدتری را اضافه کرده است. سطح گرافیکی بازی به شکل شگفت انگیزی بهبود یافته، پیچیدگی و چالش گیم پلی افزایش یافته و فضا وحشتناک‌تر شده تا تجربه بهتری را به بازیکنان طرفدار ژانر ترسناک ارائه دهد.

برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد پس زمینه داستان بازی شرکت کپ کام یک وب سایت واقعیت جایگزین یا ARG راه اندازی کرد تا در آن بازیکنان بتوانند در مورد ربوده شدن اشلی تحقیق کنند. به نظر می‌رسد این بخش جدید مانند یک پورتال امن باشد که در آن ماموران ویژه یافته‌های خود را در مورد پرونده ناپدید شدن دختر رئیس جمهور ایالات متحده، از جمله شواهد فوق محرمانه راجع به تصادف رانندگی او، به اشتراک می‌گذارند. این وب سایت همچنین بروزترین اطلاعات درمورد بازی را به اشتراک می‌گذارد و بازیکنان را برای انتشار آن در تاریخ 24 مارس (4 فروردین ماه) آماده می‌کند.

این مینی‌بازی پیشینه اشلی و علت بسیاری از اتفاقات از جمله اینکه چرا لئون در انتهای جستجوی خود به اسپانیا می‌رسد را روشن می‌کند. طبق گفته کپکام اشلی در بازسازی قسمت چهارم نسبت به بازی اصلی توانایی‌های بیشتری خواهد داشت. تغییرات ایجاد شده در گیم پلی او باعث شده است که بتواند در طول ماموریت‌های مختلف شرکت کند و زمانی که لئون باید از او در برابر اعضای فرقه Los Illuminados محافظت کند دست روی دست نگذارد.

علاوه بر بخش جدید بازی Resident Evil 4 Remake، کپکام اعلام کرد که قصد دارد حالت واقعیت مجازی این قسمت را هم وارد پروسه ساخت کند و زمان بیشتری را به توسعه آن اختصاص دهد. البته این در حالی است که پیشتر در اکتبر سال 2021 یک نسخه واقعیت مجازی دیگر منتشر شده بود، اما کپکام به علت مشکلی که در یکی از مراحل پیش آمده بود از انتقال آن به پلتفرم پلی استیشن وی آر دو (PlayStation VR2) خودداری کرد. حالا این شرکت تصمیم گرفته تا یک نسخه واقعیت مجازی بهتر و موفق‌تر را منتشر کند اما محتوا و ویژگی‌های آن همچنان یک راز برای طرفداران باقی مانده‌اند.

Resident Evil 4 در تاریخ 24 مارس برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس عرضه خواهد شد.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا وب سایت این بخش ویژه را چک کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3.3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا