بیش از ۱۲ دقیقه از گیم پلی بازی Resident Evil 4 نمایش داده شد

شیطان در جزئیات پنهان شده است

بیش از ۱۲ دقیقه از گیم پلی بازی Resident Evil 4 نمایش داده شد علی طوسی ۰ ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ تریلر بازی

گیم پلی بازی Resident Evil 4 که به تازگی منتشر شده، مبارزات فراوان و مکان‌های مختلفی را از مرحله پنجم این عنوان به نمایش می‌گذارد.

ریمیک بازی Resident Evil 4، تصویر جلد مجله Game Informer برای این ماه بود، به این معنی که در چند روز گذشته جزئیات جدیدی از عنوان مذکور ارائه شده است. در حال حاضر، این رسانه یک گیم پلی از بازی Resident Evil 4 آپلود کرده که بیش از دوازده دقیقه از گیم‌پلی بازسازی این اثر ترسناک را به نمایش می‌گذارد.

ویدیو منتشر شده از بازی Resident Evil 4 چند قسمت از فصل پنجم بازی را نشان می‌دهد؛ در اینجا لئون (Leon) و اشلی (Ashley) را می‌بیند که از کلیسا بیرون می‌آیند و قبل از بازگشت به دهکده و ملاقات با لوئیس سرا (Luis Sera) برای اولین بار از قبرستان عبور می‌کنند. البته در پی آن یک تیراندازی شدید در کابین اتفاق می‌افتد که طرفداران بازی اصلی آن را به خوبی در خاطر خواهند داشت. در مبارزات ویدیو بازی Resident Evil 4 همچنین شاهد نبرد بازیکنان با بروت (Brute) هستیم، یک نوع دشمن جدید و خشن که در این نسخه پا به دنیای رزیدنت اویل ۴ گذاشته است.

علاوه بر قسمت‌های هیجان‌انگیز مبارزه، این گیم پلی بازی Resident Evil 4 همچنین مواردی را نشان می‌دهد که اشلی چگونه در گیم‌پلی نسبت به گذشته شاهد پیشرفت بوده و دیگر همراهی بلا استفاده نیست. لئون قطعات گنجینه‌ها را در محیط‌ها جمع‌آوری می‌کند و حال شاهد اضافه شدن ماموریت‌‌های جانبی به این اثر ترسناک هستیم. فروشنده خاطره‌انگیز قدیمی نیز در بازی حضور دارد و همانطور که انتظار می‌رفت گزینه‌های خرید زیادی از سلاح گرفته تا ارتقاء موارد خاص با خود به ارمغان آورده است. بیش از این به توصیف این ویدیوی گیم‌پلی جذاب نمی‌پردازم و شما را به تماشای دقایقی از اثر جدید کمپانی کپکام (Capcom) دعوت می‌نمایم.

بازی Resident Evil 4 در تاریخ ۲۴ مارس مصادف با ۴ فروردین ۱۴۰۲ برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سریز اس/ایکس و رایانه‌های شخصی روانه بازار خواهد شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا