دموی Resident Evil 3 Remake

پوسترها در دموی بازی Resident Evil 3 Remake چه نکات جالبی دارند؟

مروری بر Easter Egg های جالبی که در دموی ریمیک رزیدنت اویل 3 دیده شده است

دموی بازی Resident Evil 3 Remake نزدیک به یک هفته‌ی پیش برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. دمویی که ما دیدی اولیه از گیم‌پلی و گرافیک بازی، فضاسازی راکون سیتی و البته اصلی‌ترین دشمن یعنی نمسیس می‌داد. اما جذابیت‌های دمو به همین جا ختم نمی‌شود. طی دمو و به‌خصوص آغاز آن که در مترو است، شاهد Easter Egg های جالبی هستیم. دمو در ایستگاه مترو آغاز می‌شود و روی دیوارهای آن می‌توانید پوسترهای متعددی ببینید که نکات جالبی را در خود گنجانده‌اند. در ادامه مواردی را مشاهده می‌کنید که توسط کاربران مختلف در توییتر پیدا شده است.

کاربری با نام KH Christian این پوستر را از خود بازی پیدا کرده است که تاریخ انتشار هم روی آن به چشم می‌خورد.

کاربری با نام Kantokid در فروشگاه Toy Uncle در سطح شهر این پوستر را پیدا کرده است که اشاره به Mega Man یکی دیگر از فرنچایزهای کپکام است.

کاربری با نام JayJayJoestar پوستری یافته است که در واقع به یکی از بازی‌های قدیمی کپکام اشاره دارد؛ عنوانی با نام 1942 که در سال ۱۹۸۴ میلادی برای دستگاه‌های آرکید منتشر شد و بازیکن را در نقش خلبان یک هواپیمای جنگی در خلال جنگ جهانی دوم قرار می‌داد. به جز این، پوستر به طور غیر قابل انکاری آدم را یاد فیلم Top Gun با هنرنمایی «تام کروز» می‌اندازد و شباهت بسیاری به یکی از پوسترهای آن دارد.

باز هم پوستر از خود بازی! این بار پوستر اصلی که توسط کاربری با نام Daniel Warren از آن تصویر گرفته شده است. پوستر سمت راست آن هم یادآور Pennywise هیولای مخوف کتاب و فیلم It است.

پوستری با حضور Dr. Willy و Dr. Light دو دانشمند اصلی دنیای مگامن. عکس از کاربری با نام MochaRocker

کاربر somber_skull چند پوستر مختلف را پیدا کرده است که ارجاعی به تعدادی از مشهورترین فیلم‌های علمی تخیلی تاریخ مثل Alien و Terminator هستند. همچنین اشاره‌ای به گروه Big.E هم می‌شود. یک گروه موسیقی در دنیای رزیدنت ایول که اتفاقا قرار بود در ۳۰ سپتامبر ۱۹۹۸ یعنی چند روز بعد از شروع فاجعه، در راکون سیتی اجرا داشته باشند، اما به خاطر شیوع ویروس تی وارد شهر نشدند و جان سالم به در بردند. در نسخه‌ی اصلی بازی هم پوستری وجود داشت که به تاریخ کنسرت آن‌ها اشاره می‌کرد.

یکی از جالب‌ترین ارجاع‌ها را AestheticGamer (کاربری که این روزها با ادعاهایش درباره‌ی نسخه‌های جدید سایلنت هیل مشهور شده است) پیدا کرده است؛ پوستری که ظاهرا الهام گرفته از پوستر قسمت ششم رزیدنت ایول است و روی آن کلمه‌ی Disaster یا «فاجعه» به چشم می‌خورد؛ ظاهرا خود کپکام هم به عملکرد ناامیدکننده‌ی خود سر آن بازی معترف است (البته به نظر که بازی خوبی بود!).

دموی بازی Resident Evil 3 Remake هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس است و فرصتی خواهد بود تا پیش از انتشار بازی در پانزدهم فروردین، تجربه‌ای مختصر داشته باشد و تصمیم خود را در مورد تجربه‌ی محصول نهایی بگیرید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا