قابلیت کراس پلی به بازی Remnant 2 اضافه می‌شود؟

سازندگان در تلاش هستند

کراس پلی بازی Remnant 2

استودیوی گان فایر گیمز در تلاش است تا ویژگی کراس پلی را به بازی Remnant 2 اضافه کند.

چند هفته پیش بود که استودیو گان فایر گیمز بازی رمنانت ۲ را راهی بازار کرد؛ اثری که به واسطه گیم پلی جذاب و تیمی خود، از همان ابتدا تحسین منتقدها را برانگیخت و جدا از دریافت بازخوردهای مثبت، از نظر تجاری نیز فراتر از انتظارها ظاهر شد؛ به طوری که فروش بازی در عرض یک هفته، به دو میلیون نسخه رسید.

به دنبال استقبال بی‌نظیر بازیکن‌ها از رمنانت ۲، تیم سازنده نیز با انگیزه بیشتری به توسعه و بهبود بازی ادامه می‌دهد. در همین راستا، ساعاتی پیش آقای دیوید آدامز، کارگردان بازی، در گفت‌وگویی اعلام کرد که توسعه‌دهندگان در حال حاضر در تلاش هستند تا ویژگی کراس پلی را به Remnant 2 اضافه کنند.

دیوید آدامز در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما هم اکنون در حال بررسی این موضوع هستیم. با وجود اینکه هنوز مشکلاتی درباره پلتفرم‌های مختلف وجود دارد و باید یک سری موارد برای توسعه کراس پلی در دسترس باشد، اما تیم سازنده به طور جدی روی این قابلیت کار می‌کند.

کارگردان استودیوی گان فایر گیمز در ادامه صحبت‌های خود به مشکلات فنی و باگ‌های مربوط به دعوت دوستان در پلی استیشن 5 پرداخت که گویا این ایراد در به‌روزرسانی جدید بازی به طور کامل برطرف شده است. علاوه بر این‌ها، سازندگان ویژگی‌‎های جدید و بیشتری را برای بخش کوآپ بازی در نظر گرفته‌اند تا تجربه بازی در کنار دوستان لذت‌بخش‌تر از همیشه باشد.

بهتر است بدانید تیم سازنده هم اکنون روی ویژگی دعوت از دوستان نیز فعالیت می‌کند. به گفته آن‌ها، قوانین شرکت سونی کمی خاص بوده و متاسفانه با سیستم مچ میکینگ بازی مطابقت ندارد. با این حال، آن‌ها تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا گیمرها در کنار دوستان خود به ماجراجویی بپردازند.

گفتنی است که بازی پرطرفدار Remnant 2 در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا