1%
  • 0/10

ردمی نوت ۹ به دلیل ویروس کرونا آنلاین رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی از گوشی جدید ردمی در هند لغو شد

ردمی نوت ۹ به دلیل ویروس کرونا آنلاین رونمایی می‌شود ۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ موبایل کپی لینک
ردمی نوت ۹

شرکت شیائومی به دلیل شیوع ویروس کرونا مراسم رونمایی از ردمی نوت ۹ را لغو و اعلام کرد که این مراسم به شکل آنلاین برگزار می‌شود.

شیوع ویروس کرونا هر روز تاثیر بیشتری بر بازار دنیا می‌گذارد و هر روز شاهد لغو رویدادها یا تعطیلی کارخانه‌ها در سراسر دنیا هستیم.

در پی لغو کنگره جهانی موبایل که قرار بود هفته گذشته در کشور اسپانیا برگزار شود، حالا شرکت‌ها مراسم رونمایی خود را به گونه‌ای دیگر برگزار می‌کنند؛ برخی از شرکت‌ها در کشور خاصی اقدام به برپایی مراسم می‌کنند و برخی دیگر ترجیح می‌دهند به شکل آنلاین از محصولاتشان پرده بردارند.

در همین راستا مدیرعامل شیائومی اعلام کرد که مراسم رونمایی از گوشی جدید برند ردمی به عنوان زیرمجموعه شیائومی که قرار بود پنجشنبه ۲۲ اسفندماه (۱۲ مارس) در کشور هند برگزار شود، لغو شده است و به جای آن طی مراسمی آنلاین از ردمی نوت ۹ رونمایی خواهد شد.

مدیرعامل شیائومی اعلام کرده است: با توجه به گزارش‌های اخیر از انتشار ویروس کرونا یاCOVID-19  در مناطق خاصی از کشور چین، تصمیم گرفته‌ایم که در ماه جاری میزبان رویدادهای عرضه محصول در سطح کشور نباشیم. این امر به دلیل احترام به طرفداران و امنیت آنها، رسانه‌ها، کارمندان و شرکای خود صورت گرفته است.

بر این اساس این مراسم طی یک برنامه آنلاین در وب‌سایت mi.com و همچنین شبکه‌های اجتماعی این کمپانی منتشر خواهد شد.

به گفته‌ی وی با وجود ماه‌ها برنامه‌ریزی برای برگزاری مراسمی ویژه، اما به دلیل انتشار ویروس کرونا و در معرض خطر قرار گرفتن طرفداران Mi، خبرنگاران و کارمندان شیائومی تصمیم گرفتیم که از برگزاری هر گونه مراسمی امتناع کنیم.

ردمی همانند آنر و وان‌پلاس درصدد است تا مراسم خود را به شکل آنلاین و بدون حضور خبرنگاران و مدیران و کارمندان این شرکت برگزار کند. بر این اساس تمامی خبرنگاران دعوت شده به این مراسم، سفر خود را لغو کرده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments