1%
  • 0/10

ردمی وان‌پلاس را به سخره گرفت؛ گوشی ما بهتر از وان‌پلاس Ace 3V است!

نبرد چینی‌ها به خاطر پردازنده‌ی آمریکایی!

ردمی وان‌پلاس را به سخره گرفت؛ گوشی ما بهتر از وان‌پلاس Ace 3V است! ۰ ۰۳ فروردین ۱۴۰۳ اخبار فناوری کپی لینک
ردمی وان‌پلاس

ردمی با انتشار یک پست در شبکه اجتماعی ویبو وان‌پلاس و گوشی تازه‌وارد این شرکت یعنی وان‌پلاس Ace 3V را از لحاظ پردازشی به سخره گرفت.

روز گذشته، وان‌پلاس از گوشی جدید خود با نام Ace 3V رونمایی کرد. این گوشی، اولین محصول مجهز به پردازنده‌ی قدرتمند اسنپدراگون ۷ پلاس نسل ۳ لقب گرفت. پردازنده‌ای که به لطف هسته‌ی X4، از لحاظ قدرت پردازشی، به شکل چشمگیری از میانرده‌های سال‌های قبل بهتر است.

با این حال همچنان باید آن را یک میانرده خطاب کرد؛ میانرده‌ای که برای رقابت با پرچم‌دارهای بازار هنوز هم راه زیادی برای رفتن دارد. همین موضوع سبب شده ردمی به تمسخر وان‌پلاس در ویبو بپردازد. این شرکت چینی رقیب خود را با انتشار پستی با مضمون «۸ بزرگ‌تر از ۷ است» به سخره گرفت. بدیهی است که پردازنده‌های سری اسنپدراگون ۸ کوالکام از سری ۷ بهتر هستند. اما منظور ردمی احتمالا اسنپدراگون ۸ نسل ۳ یا ۸ نسل ۲ نبوده، بلکه ۸ اس نسل ۳ بوده است.

چرا ردمی وان‌پلاس را مسخره کرد؟

دلیل اینکه ردمی وان‌پلاس را در این پست به سخره گرفت، به طور دقیق مشخص نیست. اما این احتمال وجود دارد که ردمی این کار را به خاطر محصولی کرده باشد که به زودی با پردازنده اسنپدراگون ۸ اس تسل ۳ به بازار می‌آید. این گوشی یا ردمی نوت ۱۳ توربو است یا پوکو F6 که البته هر دوی این گوشی‌ها با هم مشابه هستند و فقط نامشان فرق دارد.

اینطور که پیداست، ردمی به اینکه گوشی بعدی‌اش از وان‌پلاس Ace 3V بهتر است ایمان دارد. چرا که این گوشی از اسنپدراگون ۷ پلاس نسل ۳ به عنوان قلب تپنده بهره می‌برد اما نماینده‌ی ردمی، اسنپدراگون ۸ اس نسل ۳. ردمی قول داده که عملکرد گوشی‌های میانرده‌اش را متحول خواهد کرد. اسنپدراگون ۸ اس نسل ۳ هم برای این منظور فراتر از انتظارات خواهد بود. بنابراین بی‌صبرانه منتظریم ببینیم رقابت چینی‌ها به کجا خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments