1%
  • 10/10

تماشا کنید: اتحاد کریس ایونز و راک برای نجات بابانوئل در تریلر Red One

این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان دارد

تماشا کنید: اتحاد کریس ایونز و راک برای نجات بابانوئل در تریلر Red One ۵ ۰۶ تیر ۱۴۰۳ تریلر (سینمایی) کپی لینک

تریلر Red One که ساعاتی قبل در کانال یوتیوب استودیو آمازون قرار گرفت، گروگان گرفته شدن و تلاش برای نجات بابانوئل را به تصویر می‌کشد.

هیرام گارسیا (Hiram Garcia) یک تهیه کننده بوده و برای شرکت سون باکس پروداکشنز (Seven Bucks Productions) کار می‌کند. او سال‌ها پیش توانست دیگر اعضای شرکت را متقاعد کند تا ایده‌ای که با محوریت بابانوئل داشت را جلوی دوربین ببرد. در ادامه شرکت‌های مختلف از جمله آمازون به پروژه پیوسته و آن را ساختند. در ضمن، کریس ایونز (Chris Evans)، دواین جانسون (Dwayne Johnson) و جی. کی. سیمونز (J. K. Simmons) نقش‌های اصلی‌اش را ایفا می‌کنند.

تریلر Red One چندی پیش در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و برداشتی متفاوت از بابانوئل را شامل می‌شود. بابانوئل دیگر یک پیرمرد چاق نیست، بلکه فردی با بدنی عضلانی بوده و نورث پول (North Pole) هم یک تاسیسات پیشرفته با تعداد زیادی تجهیزات مدرن است. همچنین طبق آنچه در تریلر می‌بینیم، بابانوئل یک تیم امنیتی داشته که رهبری آن روی دوش‌های کالم دریفت است.

پس از اینکه بابانوئل گروگان گرفته می‌شود، کالم دریفت به سراغ یک جایزه بگیر به نام جک اومالی می‌رود. جک مهارت بالایی در ردیابی افراد داشته و به اجبار مجبور می‌شود با کالم و تیمش همکاری کند. از دیگر مواردی که در تریلر Red One به چشم می‌آید، می‌توان به موجودات تخیلی و فانتزی مانند آدم برفی‌ها و حتی خرس سخنگو اشاره کرد. در ضمن، در بخشی از تریلر با زن شگفت انگیز (Wonder Woman) شوخی می‌شود که از موارد جالب توجه است.

فیلم Red One با بودجه‌ای حدوداً ۲۵۰ میلیون دلاری ساخته شده و به گفته یکی از منابع، دواین جانسون عامل افزایش هزینه‌ها به این رقم بود. ظاهراً او به برنامه ریزی‌ها توجهی نداشته و گاهی اوقات دیر سر صحنه حاضر می‌شد یا اصلاً نمی‌آمد. همین بی نظمی‌ها باعث شد روند فیلمبرداری طولانی شده و هزینه‌ها از پیش بینی‌ها بیشتر شود. البته شرکت سون باکس پروداکشنز که جانسون یکی از مدیرانش است، موارد مطرح شده را رد کرد.

در پایان، لازم به ذکر است فیلم Red One در تاریخ ۲۵ آبان (مصادف با ۱۵ نوامبر) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments