ساخت بازی Red Dead Redemption 3 رسما تایید شد

البته به این زودی‌ها منتظر عرضه نباشید

ساخت بازی Red Dead Redemption 3 رسما تایید شد حمید توحیدلو ۲ ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی

مدیرعامل شرکت تیک تو اینتراکتیو به تازگی از ساخت بازی Red Dead Redemption 3 در آینده خبر داده است.

بدون تردید، رد دد ردمپشن یکی از بهترین فرنچایزهای تاریخ صنعت بازی‌ها به شمار می‌رود که به لطف جزئیات دیوانه‌کننده و گیم پلی مهیج از دوران غرب وحشی، هواداران بی‌شماری در اقصی نقاط جهان دارد. استودیوی راکستار گیمز تا به امروز دو نسخه از این سری با فاصله هشت سال به بازار عرضه کرده و آن‌طور که به نظر می‌رسد، ظاهرا در آینده میزبان دنباله این مجموعه نیز خواهیم بود.

در همین راستا، استراوس زلنیک، مدیرعامل تیک تو اینتراکتیو، در تازه‌ترین گزارش مالی سه ماهه اخیر شرکت دو سری محبوب خود یعنی Red Dead Redemption و Grand Theft Auto را با مجموعه جیمز باند مقایسه کرد. به گفته او، اگر یک فرنچایز به معنای واقعی کلمه عالی باشد، قطعا دنباله آن نیز ساخته خواهد شد.

استراوس زلنیک در این زمینه توضیح می‌دهد:

اگر یک مجموعه‌ واقعا عالی باشد، بدون شک دنباله آن نیز ساخته خواهد شد. من آخرین فیلم جیمز باند را تماشا کردم، عالی بود. شما علاقه دارید هر مجموعه‌ای مشابه جیمز باند باشد. در صنعت بازی‌ها، فرنچایزهای ارزشمند کمتری با چنین ویژگی‌ای وجود دارند. به نظر من، جی تی ای یکی از آن‌ها است یا شاید رد دد ردمپشن در این دسته قرار بگیرد. چنین فرنچایزی همچنان طرفدار دارند و به همین خاطر، به عرضه دنباله آن‌ها ادامه خواهیم داد.

با توجه به اشاره زلنیک به سری Red Dead Redemption، به نظر می‌رسد که این شرکت ساخت دنباله مجموعه را رسما تایید کرده است. با این حال، نباید به این زودی‌ها منتظر عرضه بازی باشید؛ چرا که مدیرعامل تیک تو معتقد است فاصله زمانی زیاد میان عرضه دو بازی نتایج مطلوبی را به دنبال دارد. او در این باره می‌گوید:

ما باید به عناوین مختلف استراحت بدهیم. در این صورت، با عرضه یک بازی جدید از مجموعه احساس می‌کنیم که یک اتفاق نادر رخ داده است. من بارها و بارها اشاره کردم عرضه سالانه عناوین غیر ورزرشی، علی‌رغم عملکرد قابل قبول آن، منجر به نابودی مالکیت معنوی فرنچایز خواهد شد. بر این اساس، ما برای چیزی که فکر می‌کنیم فوق‌العاده است، وقت می‌گذاریم. ما به صورت عمدی به بازی‌های خود استراحت می‌دهیم تا تقاضا برای آن‌ها افزایش یابد.

بدین ترتیب، تیک تو اینتراکتیو، کمپانی مادر راکستار گیمز، با وجود تایید رسمی ساخت بازی Red Dead Redemption 3، لیکن اشاره کرده که بازی به این زودی‌ها روانه بازار نخواهد شد. از آنجا که راکستار گیمز در حال حاضر مشغول توسعه بازی GTA 6 است، انتظار می‌رود که با عرضه آن، روند ساخت رد دد ردمپشن ۳ آغاز خواهد شد.

4.8 9 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا