برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کشف تونل مخفی در Red Dead Redemption 2 توسط یکی از پلیرها

هم‌چنان موارد جدید کشف می‌شود

کشف تونل مخفی در Red Dead Redemption 2 توسط یکی از پلیرها ۰ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
تونل مخفی در Red Dead Redemption 2

به تازگی یکی از پلیرها موفق به کشف یک تونل مخفی در Red Dead Redemption 2 شده که حاکی از جزئیات باورنکردنی این بازی است.

ساخته وسترن کمپانی راک‌استار گیمز (Rockstar Games) کماکان به جذب مخاطبین به واسطه جهان باز وسیع و پرجزئیات خود ادامه می‌دهد. این اثر از زمان انتشار به دلیل توجه خیره‌کننده به جزئیات و گیم‌پلی عمیق، با تحسین فراوانی چه از سوی منتقدان و چه از سوی مخاطبین مواجه شد و هم‌چنان نیز پلیرها به هر گوشه و نقطه از جهان این بازی به منظور کشف نکات و جزئیات پنهان شده سرک می‌کشند.

داستان‌سرایی محیطی یکی از مشخصه‌های اصلی عنوان Red Dead Redemption 2 بوده که طی آن مخاطبین نکات داستانی گوناگونی را در مناظر بازی کشف می‌کنند. به همین دلیل مسلما تمامی افرادی که به تجربه عنوان مورد بحث نشسته‌اند به خوبی می‌دانند که با یکی از بهترین‌ داستان‌سرایی‌های محیطی در بازی‌های ویدئویی مواجه هستند. حتی پس از گذشت سال‌ها از انتشار عنوان مورد بحث، پلیرها هم‌چنان به دنبال کشف نکات مخفی شده بوده که همین مسئله موجب شده تا به تازگی یکی از گیمرها موفق به کشف یک تونل مخفی در Red Dead Redemption 2 شود تا دنیای این بازی هم‌چنان به غافل‌گیر کردن مخاطبین خود بپردازد.

یکی از کاربران وبسایت ردیت با نام کاربری Roflcopter_26 با انتشار ویدئویی که کشف یک تونل مخفی در بازی را به نمایش می‌گذارد، اجتماع مخاطبین بازی Red Dead Redemption 2 را باری دیگر به وجد آورده است. این مسیر باریک و کم‌نور را می‌توانید در منطقه Cornwall Freight Yard در شهر سینت دنیس بیابید که منجر به رسیدن به اسکله‌های این شهر می‌شود.

این تونل ظاهرا مسیری برای رفت و آمد قاچاقچی‌ها به شمار می‌رود. در حالی که برخی از پلیرها احتمالا در هنگام تجربه خود در این بازی، این تونل را پیدا کرده‌اند این کشف جدید به نوعی به سایر مخاطبین بازی یادآوری کرده که طراحی جهان بازی تا چه اندازه عمیق و پیچیده است. از طرفی دیگر سایر کاربران به این موضوع نیز اشاره داشته که این تونل به نوعی سرنخ دوم برای کشف گنج Le Tresor Des Morts در بازی مورد بحث به شمار می‌رود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments