1%
  • 0/10

استفاده از ویژگی‌های گیم پلی Red Dead Redemption 2 در بازی GTA 6

طبق گفته یکی از بازی‌سازهای پلی استیشن

استفاده از ویژگی‌های گیم پلی Red Dead Redemption 2 در بازی GTA 6 ۰ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
ویژگی گیم پلی GTA 6

بر اساس گفته‌ یکی از توسعه‌دهندگان پلی استیشن، از یک سری ویژگی های گیم پلی Red Dead Redemption 2 در بازی GTA 6 استفاده شده است.

بدون هیچ شک و تردیدی، رد دد ردمپشن ۲ یکی از بهترین بازی‌های جهان باز تاریخ به شمار می‌رود؛ اثری که با وجود گذشت بیش از پنج سال از انتشار آن، همچنان رقیبی ندارد. البته، به نظر می‌رسد که با عرضه جی‌تی‌ای جدید، این موضوع تغییر می‌کند و احتمالا انقلابی در عناوین جهان باز رخ خواهد داد.

در همین راستا، حدود یک سال پیش بود که ده‌ها ویدیو از گیم پلی بازی GTA 6 در فضای مجازی پخش شد. این ویدیوها اگرچه برگرفته از بیلدهای اولیه بازی بودند، اما یک سری از قابلیت‌های آن را به تصویر کشید. حال در تازه‌ترین خبرها، یکی از بازی‌سازهای پلی استیشن در پیامی خاطرنشان کرده که راکستار از برخی ویژگی های رد دد ردمپشن ۲ در بازی جی‌تی‌ای ۶ استفاده کرده است.

آن‌طور که به نظر می‌رسد، یکی از ویژگی‌ها Eagle Eye نام دارد. به واسطه این قابلیت می‌توانید اشیاء قابل تعامل و شخصیت‌ها را پیدا کرده و چه بسا در هنگام شکار نیز حیوان مورد نظر را ردیابی کنید. ممکن است که کاربرد این ویژگی در بازی جی‌تی‌ای به مینی گیم‌های آن مرتبط باشد.

همچنین، این منبع آگاه مدعی است که امکان تعامل با شخصیت‌های هوش مصنوعی (NPC) در بازی جی تی ای وجود دارد. اگر خاطرتان باشد، در رد دد ردمپشن ۲ می‌توانید با کاراکترها را به طور مختصر گفت‌وگو کنید که این موضوع تاثیری زیادی بر افزایش پویایی و واقع‌گرایانه بودن جهان بازی می‌گذارد.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار GTA 6 در سال ۲۰۲۵ میلادی برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. آن‌طور که به نظر می‌رسد، این بازی احتمالا با تاخیر چند ساله به دست کاربران کامپیوتر خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments