زامبی‌ها در Red Dead Redemption 2 پدیدار می‌شوند

ماد سازان در تلاش برای ساخت ماد زامبی برای بازی Red Dead Redemption 2 هستند

زامبی‌ها در Red Dead Redemption 2

به کمک ماد قرار است بار دیگر زامبی‌ها را در بازی Red Dead Redemption 2 ببینیم. در حال حاضر افرادی روی این ماد کار می‌کنند.

Undead Nightmare نام بسته‌ی الحاقی بازی Red Dead Redemption بود که حال و هوای زامبی‌ها را به بازی اضافه می‌کرد. متاسفانه بازی Red Dead Redemption هیچ‌گاه برای رایانه‌های شخصی منتشر نشد و افراد زیادی تجربه‌ی حضور زامبی‌ها در دوران وسترس را از دست دادند. با انتشار Red Dead Redemption 2 روی رایانه‌های شخصی توجه‌ی مادسازان زیادی را به خود جذب کرد.

راک‌استار فعلا هیچ خبری از ساخت بسته‌ی الحاقی زامبی برای قسمت دوم Red Dead Redemption نداده پس بنابراین افرادی در حال کار روی پروژه‌ای مشابه هستند. آنها با انتشار ویدیویی از ماد زامبی خود رونمایی کردند. در ویدیوی نمایش داده شده مشخص شد که زامبی‌های ماد شده در واقع گروهی به نام Night Folk هستند که در قسمتی از داستان بازی پدیدار می‌شوند. از نظر مکانیک گیم‌پلی آنها زامبی نیستند ولی نزدیک‌ترین رفتار را به زامبی‌ها دارند. Night Folkها در بازی با خود چاقو و تله حمل می‌کنند. به نظر نمی‌رسد که رفتار و مکانیک‌ آنها در ماد در حال ساخت تغییر چندانی کرده باشد.

در ویدیوی به نمایش آمده نشان داده شد که تعداد زیادی Night Folk به شهری حمله کرده و در حال کشتن افراد آن شهر هستند. همچنین افرادی که با خود سلاح حمل می‌کنند با این دشمنان زامبی مانند مبارزه می‌کنند.

بازی Red Dead Redemption 2 یک عنوان اکشن ماجراجویی موفق است که در تاریخ ۴ آبان ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. یک سال بعد در تاریخ ۱۴ آبان نسخه‌ی رایانه‌‌ی شخصی آن به بازار آمد. داستان بازی در خصوص کاراکتری به نام آرتور مورگان است که در گروهی به نام Van der Linde حضور دارد و متوجه می‌شوند که دوران غرب وحشی در حال پایان بوده و باید آنها نیز تغییراتی در سبک زندگی خود ایجاد کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا