برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

جزئیات شگفت‌انگیز Red Dead Redemption 2 به آرتور و جان ارتباط دارد

تقارن داستانی دو شخصیت

جزئیات شگفت‌انگیز Red Dead Redemption 2 به آرتور و جان ارتباط دارد ۰ ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
شگفت‌انگیز Red Dead Redemption 2

جزئیات شگفت‌انگیز Red Dead Redemption 2 که توسط یکی از کاربران کشف شده به تقارن داستانی دو شخصیت آرتور و جان ارتباط دارد.

یکی از جوانب Red Dead Redemption 2 که بیشترین میزان تمجید و تحسین را به خود اختصاص داد به توجه به جزئیات سرسام‌آور صورت گرفته در این بازی است. از بخش گیم‌پلی تا داستان آن، جایی در بازی وجود ندارد که توجه شگفت‌انگیز کمپانی راک‌استار (Rockstar Games) را به خود اختصاص نداده باشد. همین موضوع سبب شده تا عنوان وسترن این کمپانی حتی چندان سال پس از عرضه هم‌چنان نکات جدیدی برای کشف کردن داشته باشد. حتی اگر بارها و بارها نیز این بازی را به پایان رسانده باشید، باز هم می‌توانید نکته جدیدی را از آن استخراج نمایید. در همین راستا یک گیمر پس از هفت بار به اتمام رساندن بازی مورد بحث، نکته داستانی قابل تاملی را از آن متوجه شده است.

یکی از کاربران وبسایت ردیت با نام کاربری Boikata555 جزئیات جدید شگفت‌انگیز Red Dead Redemption 2 را کشف نموده که تقارن داستانی بین دو شخصیت آرتور و جان در ابتدا و انتهای بازی را به نمایش می‌گذارد. در ابتدای بازی جایی که آرتور در تلاش برای نجات جان در یک کوهستان برفی است، سه گرگ در افق در برابر او قرار گرفته و به آرتور حمله می‌کنند. در انتهای بازی نیز زمانی که جان به دنبال یافتن شخصیت مایکا به منظور گرفتن انتقام مرگ آرتور است، سه دشمن در شکلی مشابه و در محیط برفی در برابر جان قرار می‌گیرند.

شاید در نگاه اول این موضوعی نامحسوس و کوچک به نظر برسد، اما نمی‌توان دقتی که راک‌استار در این بخش نیز به کار برده را نادیده گرفت. تقارن داستانی متعددی بین دو شخصیت آرتور و جان در این بازی وجود داشته و این نکته جدید نیز یکی دیگر از مثال‌های آن به شمار می‌رود. هم‌چنین این نکته یکی دیگر از دلایلی محسوب می‌شود که چرا عنوان Red Dead Redemption 2 به عنوان یکی از بهترین بازی‌های ساخته شده توسط راک‌استار و هم‌چنین یکی از بهترین بازی‌های ساخته شده در طول تاریخ به شمار می‌رود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments