1%
  • 0/10

واکنش صداپیشه Red Dead به شکایت جوکر فلوریدا از راکستار

کار عجولانه‌ای نکن!

واکنش صداپیشه Red Dead به شکایت جوکر فلوریدا از راکستار ۱ ۲۲ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
شکایت جوکر فلوریدا

صداپیشه آرتور مورگان در بازی Red Dead Redemption 2 اخیرا نسبت به شکایت جوکر فلوریدا از راکستار گیمز واکنش نشان داده است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که لارنس سالیوان با نام مستعار جوکر فلوریدا به تازگی به خاطر تشابه چهره او با یکی از شخصیت‌های حاضر در تریلر معرفی بازی GTA 6، از راکستار گیمز شکایت کرده و خواستار غرامت دو میلیون دلاری است.

چند روز بعد از گذشت این شکایت، آقای راجر کلارک، صداپیشه شخصیت آرتور مورگان در بازی Red Dead Redemption 2 نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و در پیامی توصیه کرده که سالیوان نه تنها باید از اقدام عجولانه خود دست بردارد، بلکه باید از این اتفاق به نحو احسن استفاده کند.

راجر کلارک در این زمینه می‌گوید:

خیر، نباید این کار را انجام دهید. نیاز به صحبت نیست، آن‌ها با تو هرگز صحبت نخواهند کرد. آن‌ها سالیان سال است که با چنین مواردی روبه‌رو می‌شوند. آن‌ها وکلای کارآمد و باتجربه‌ای در این زمینه دارند. آن‌ها کاملا اطلاع دارند که چه کاری انجام می‌دهند و از مسئولیت چه کارهایی را برعهده نگیرند. اگر من جای شما بودم، سعی می‌کردم از شهرت و موقعیتی که در اختیار قرار گرفته، به نفع خود استفاده کنم. روی این موضوع سرمایه‌گذاری کنید. در هر صورت، شما با این صورت نمی‌توانید در هوم دیپوت صاحب شغل شوید.

بهتر است بدانید که سالیون مدعی است که راکستار گیمز بدون اجازه از چهره او استفاده کرده و این موضوع چه از نظر مالی و چه از نظر عاطفی به او آسیب شدیدی رسانده است. به همین خاطر، سالیوان معتقد است که با پرداخت یک یا دو میلیون دلار، می‌توان این خسارت را به نحوی جبران کرد.

لازم به ذکر است که استودیوی راکستار گیمز هنوز واکنشی از خود در قبال این شکایت نشان نداده است. با این حال، همان‌طور که راجر کلارک اشاره کرده، این اولین باری نیست که راکستار گیمز به بهانه استفاده غیرقانونی از چهره افراد در سری Grand Theft Auto مورد مواخذه قرار می‌گیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments