بازیگر جدید کانگ فاتح
1%
  • 0/10

۱۰ گزینه‌ای که می‌توانند بازیگر جدید کانگ فاتح در MCU باشند

جایگزین‌های احتمالی جاناتان میجرز

۱۰ گزینه‌ای که می‌توانند بازیگر جدید کانگ فاتح در MCU باشند ۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۲ مقالات جانبی (سینمایی) کپی لینک

مدتی پیش جاناتان میجرز (Jonathan Majors) به شکل رسمی توسط استودیو مارول (Marvel Studios) از دنیای سینمایی مارول (MCU) کنار گذاشته شد و اکنون دیگر بازیگر نقش کانگ فاتح (Kang the Conqueror) نیست. در این مطلب قصد داریم ۱۰ گزینه‌ای را بررسی کنیم که می‌توانند بازیگر جدید کانگ فاتح باشند.

با توجه به تحولات اخیر، به نظر می‌رسد استودیو مارول تصمیم به انتخاب بازیگری دیگری برای نقش کانگ فاتح در دنیای سینمایی مارول در فیلم پیش روی Avengers: The Kang Dynasty گرفته است و جاناتان میجرز را با یک بازیگر جدید برای بخش‌های باقی‌مانده از حماسه مولتی‌ورس (Multiverse Saga) جایگزین خواهد کرد. پس از شکست انتقام‌جویان در برابر تایتان دیوانه‌ی مرگ در فیلم Avengers: Endgame، کانگ فاتح به عنوان شرور اصلی حماسه مولتی‌ورس معرفی شد. میجرز به عنوان «آن که باقی‌مانده است» در فصل اول سریال Loki قدرت خود را به رخ کشید و از آن زمان در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania و فصل دوم سریال Loki به عنوان واریانت‌های دیگر کانگ فاتح ظاهر شده است، او اکنون تهدید اصلی فاز چهارم تا ششم دنیای سینمایی مارول است.

با این حال، در دسامبر ۲۰۲۳، جاناتان میجرز پس از بازداشت ابتدایی او در مارس، به انجام چند تخلف از نظر جزایی به دلیل حمله و آزار و اذیت محکوم شد، که منجر به حذف این بازیگر از دنیای سینمایی مارول شد. با این حال، به گزارش هالیوود ریپورتر، انتظار می‌رود که دنیای سینمایی مارول با Avengers: The Kang Dynasty پیش برود، حتی پس از حذف بازیگر شرور اصلی خود، هرچند به گفته گزارشی از هالیوود ریپورتر، به نظر می‌رسد فیلم احتمالا عنوان The Kang Dynasty خود را از دست داده باشد. گزارش نوامبر از ورایتی نشان می‌دهد که مدیران استودیوی مارول درباره جایگزینی کانگ فاتح با یک شخصیت شرور دیگر، احتمالاً دکتر دووم (Doctor Doom)، بحث کرده‌اند، اما پیشنهاداتی نیز مطرح شده که مسیری آسان‌تر را انتخاب کنند و بازیگر این نقش را عوض کنند. در این مطلب قصد داریم به بررسی گزینه‌های بپردازیم که می‌توانند بازیگر جدید کانگ فاتح در دنیای سینمایی مارول باشند.

۱۰. جان بویگا (John Boyega)

آثار مطرح: فیلم Attack the Block محصول سال ۲۰۱۱، فیلم Star Wars VII: The Force Awakens محصول سال ۲۰۱۵ و فیلم The Woman King محصول سال ۲۰۲۲

بازیگر جدید کانگ فاتح

اولین نقش‌آفرینی جان بویگا در یک فیلم بلند در فیلم کمدی علمی تخیلی بریتانیایی Attack the Block به کارگردانی جو کورنیش (Joe Cornish) در سال ۲۰۱۱ بود، که در آن بویگا نقش رهبر یک گروه نوجوانان را بازی کرد؛ اما او شاید بیشتر از هر چیزی به عنوان بازیگر اف.ان-2187 (FN-2187) یا فین (Finn) در دنباله‌های مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان که با فیلم Star Wars VII: The Force Awakens در سال ۲۰۱۵ آغاز، شناخته شده باشد. نقش‌های بعدی او در فیلم Detroit، فیلم Small Axe و فیلم The Woman King نشان داده‌اند که بویگا توانایی این را دارد که با یک نقش بزرگ مثل کانگ فاتح مواجه شود. با این حال، بویگا در یک مصاحبه با مجله  Men’s Health در سال ۲۰۲۲ اعلام کرد که ایفای نقش در دنیای سینمای مارول در حال حاضر برای او قابل تصور نیست، زیرا او می‌خواهد نقش‌های پیچیده‌تری را ایفا کند. او در این رابطه گفت:

در حال حاضر این کار در چشم‌انداز من نیست. من می‌خواهم کارهای پیچیده‌تری انجام دهم. من می‌خواهم خدماتم را به فیلم‌های مستقل جریان اصلی که با ایده‌های جدید و تازه همراه هستند اهدا کنم، زیرا می‌دانم که سخت است که با مرد آهنی (Iron Man) در این دنیا رقابت کنم.

۹. ویل اسمیت (Will Smith)

آثار مطرح: فیلم Independence Day محصول سال ۱۹۹۶، فیلم I Am Legend محصول سال ۲۰۰۷ و فیلم King Richard محصول سال ۲۰۲۱

بازیگر جدید کانگ فاتح

با وجود این که ویل اسمیت پس از مراسم اسکار ۲۰۲۲ به کانونی برای جنجال‌های مختلف تبدیل شده است، اما وضعیت او به عنوان یکی از بازیگران برجسته نسل خود و فروش ۹/۳ میلیارد دلاری آثار او در باکس آفیس، این بازیگر را به یک ستاره بسیار مطلوب برای ایفای نقش کانگ فاتح تبدیل کرده است. استودیو مارول هرگز از استخدام بازیگران با گذشته‌های مشکل‌دار خودداری نکرده است، از جمله خود رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr)، بنابراین نقشی در دنیای سینمایی مارول برای ویل اسمیت ممکن است در دستور کار باشد. او در طول حدود چهار دهه فعالیت حرفه‌ای خود تنوع زیادی در انتخاب‌هایش داشته است که این او را به یک نامزد مناسب برای نقش کانگ فاتح تبدیل می‌کند، به ویژه از آن جا که او در آثار ابرقهرمانی‌ای از جمله فیلم Hancock، فیلم Suicide Squad و تا حدودی در مجموعه فیلم‌های Men in Black تجربه نقش‌های ابرقهرمانی را داشته است.

۸. چوکودی ایووجی (Chukwudi Iwuji)

آثار مطرح: فیلم John Wick: Chapter 2 محصول سال ۲۰۱۷، سریال Peacemaker محصول سال ۲۰۲۲ و فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 3 محصول سال ۲۰۲۳

بازیگر جدید کانگ فاتح

بازیگر نیجریه‌ای و بریتانیایی، چوکودی ایووجی ممکن است که در فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 3 نقش بزرگی را ایفا کرده باشد، اما حضور او در این نقش با تئوری‌های جالبی همراه بود. پس از نخستین حضور او در دنیای سینمایی مارول، تئوری‌هایی مطرح شدند که احتمالاً شخصیت شرور او یک نوع از واریانت‌های کانگ فاتح باشد، که این موضوع ممکن است منجر به جایگزینی ایووجی به عنوان کانگ در آینده دنیای سینمایی مارول شود. تجربه او در تئاتر کلاسیک به درستی با شخصیت کانگ فاتح همخوانی دارد و او در حال حاضر توانایی خود را در ایفای نقش شخصیت‌های شیطانی و فاسد و همچنین در دست گرفتن نقش‌های پر از اکشن از جمله John Wick: Chapter 2 نشان داده است.

۷. جان دیوید واشینگتن (John David Washington)

آثار مطرح: فیلم BlacKkKlansman محصول سال ۲۰۱۸، فیلم Tenet محصول سال ۲۰۲۰ و فیلم The Creator محصول سال ۲۰۲۳

بازیگر جدید کانگ فاتح

جان دیوید واشینگتن، پس از یک دوره فوتبال حرفه‌ای، به دنبال والدینش به سمت بازیگری گام برداشت و از سال ۲۰۱۵ نقش اصلی سریال Ballers، ریکی جرت (Ricky Jerret) را در این اثر شبکه اچ‌بی‌او (HBO) ایفا کرد. از آن زمان، واشینگتن دستاوردهای خود را به طور قابل‌توجهی گسترش داده و به یکی از ستارگان مطرح هالیوود تبدیل شده است، بازی در آثاری از جمله فیلم BlaKkKlansman، فیلم Tenet و فیلم Malcolm & Marie او را به سمت ستاره شدن برد. جان دیوید واشینگتن یکی از نام‌های بسیار محبوب در سینمای امروز است، بنابراین احتمالاً یک نقش در دنیای سینمایی مارول در انتظار این بازیگر است و او ممکن است بتواند صلابت، قدرت و اسرارآمیزی کانگ فاتح را مانند جاناتان میجرز به تصویر بکشد.

۶. یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II)

آثار مطرح: فیلم The Get Down محصول سال ۲۰۱۶، فیلم Aquaman محصول سال ۲۰۱۸ و فیلم The Matrix Resurrections محصول سال ۲۰۲۱

بازیگر جدید کانگ فاتح

بعد از حضور در فیلم The Get Down به عنوان کلارنس «کدیلاک» کالدول (Clarence “Cadillac” Caldwell) در سال ۲۰۱۶، یحیی عبدالمتین دوم نقش‌های سختی را در پروژه‌های گوناگونی به عهده گرفته است. او شاید بیشتر از هر چیزی به عنوان دیوید کین (David Kane) ملقب به بلک مانتا (Black Manta) در فیلم Aquaman محصول سال ۲۰۱۸ و دنباله آن و همچنین به عنوان مورفئوس (Morpheus) در فیلم The Matrix Resurrections محصول سال ۲۰۲۲ شناخته شود. عبدالمتین در حال حاضر تجربه‌هاایی در مجموعه فیلم‌های بزرگ دارد و قرار است در دنیای سینمایی مارول به عنوان سایمون ویلیامز (Simon Williams)، معروف به واندرمن (Wonder Man)، در مجموعه تلویزیونی مورد انتظار Wonder Man از استودیوی مارول ایفای نقش کند. با این حال، با توجه به حدس و گمان‌های اخیر در مورد کانگ فاتح، استودیوی مارول ممکن است تصمیم بگیرد عبدالمتین را در نقش شرورانه بزرگتری قرار دهد و در نتیجه بازیگر جدیدی را برای نقش سایمون ویلیامز انتخاب کند.

۵. لاکیت استنفیلد (LaKeith Stanfield)

آثار مطرح: فیلم Straight Outta Compton محصول سال ۲۰۱۵، فیلم Get Out محصول سال ۲۰۱۷ و فیلم Judas & The Black Messiah محصول سال ۲۰۲۱

بازیگر جدید کانگ فاتح

نخستین ایفای نقش لاکیت استنفیلد در فیلم کوتاه Short Term 12 به کارگردانی دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton) در سال ۲۰۰۸ بود، که در سال ۲۰۱۳ به یک فیلم بلند تبدیل شد، در حالی که کرتون بعدها با کارگردانی Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings به دنیای سینمای مارول پیوست. از آن زمان، استنفیلد به یک بازیگر تبدیل شده است که بینندگان او را با داستان‌های با کیفیت بالا می‌شناسند، به ویژه با نقش نامزد جایزه اسکار او در فیلم Judas and the Black Messiah و حضور در سریال پرطرفدار Atlanta در شبکه اف‌ایکس (FX). او تجربه فراوانی در بازی در نقش‌های بسیار انسانی دارد که این ممکن است باعث ارتباط و همدردی بیشتر با کانگ فاتح باشد. در مجموع لاکیت استنفیلد می‌تواند یک گزینه مناسب برای بازیگر جدید کانگ فاتح باشد.

۴. جفری رایت (Jeffrey Wright)

آثار مطرح: فیلم Casino Royale محصول سال ۲۰۰۶، سریال Westworld محصول سال ۲۰۱۶ و فیلم The Batman محصول سال ۲۰۲۲

بازیگر جدید کانگ فاتح

ستاره تئاتر، سینما و تلویزیون، جفری رایت، در حال حاضر نقشی در دنیای سینمای مارول به عنوان واچر (Watcher) در سریال انیمیشنی ?…What If دارد، اگر چه او تنها صداپیشگی این نقش را بر عهده دارد، اما ممکن است او نقش یک شخصیت را به شکل لایو اکشن نیز در دنیای سینمای مارول ایفا کند. صدای به یاد ماندنی رایت، تجربه بازی در نقش برنارد (Bernard) شیطانی اما دوست‌داشتنی در سریال Westworld و نقش‌های قبلی او در پروژه‌های پراکنده اکشن مانند مجموعه فیلم‌های James Bond و Hunger Games، او را به بهترین انتخاب برای نقش قدرتمند کانگ فاتح تبدیل می‌کند. جفری رایت بازیگر بسیار تحسین شده‌ای است که به طور کامل با نقش‌های شرور به همخوانی دارد، به خصوص اگر که آن شرور نیاز به یک ویژگی دوست‌داشتنی داشته باشد و مخاطب باید بتواند با او ارتباط برقرار کند.

۳. کیلب مک‌لافلین (Caleb McLaughlin)

آثار مطرح: سریال Stranger Things محصول سال ۲۰۱۶، فیلم Concrete Cowboy محصول سال ۲۰۲۰ و فیلم Shooting Stars محصول سال ۲۰۲۳

بازیگر جدید کانگ فاتح

با وجود اینکه کیلب مک‌لافلین در چندین پروژه مختلف نقش داشته است، اما او بیشتر هر چیزی به عنوان لوکاس سینکلر (Lucas Sinclair) در سریال Stranger Things محصول سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال نتفلیکس (Netflix) شناخته شده است. مک‌لافلین از زمان ورود به سریال Stranger Things در سن ۱۵ سالگی شانس خوبی در صفحه نمایش داشته است و تماشاگران او را در حال تبدیل شدن به یک بازیگر قابل اعتماد که می‌تواند نقش یک نسخه جوان‌تر از کانگ فاتح را ایفا کند، دنبال کرده‌اند. از زمان ظهور کانگ در دنیای سینمای مارول، حرف‌های زیادی پیرامون واریانت جوان او، که ابرقهرمانی با نام پسر آهنی (Iron Lad) است، وجود داشته و مک‌لافلین ممکن است گزینه‌ی مناسبی برای بازی این گونه جوان باشد که در آینده به نسخه اصلی کانگ فاتح تبدیل می‌شود.

۲. رگی-ژان پیج (Regé-Jean Page)

آثار مطرح: سریال Bridgerton محصول سال ۲۰۲۰، فیلم The Gray Man محصول سال ۲۰۲۲ و فیلم Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves محصول سال ۲۰۲۳

بازیگر جدید کانگ فاتح

رگی-ژان پیج در سال ۲۰۰۱ با فیلم Gimme 6 به عنوان بازیگر وارد عرصه هنر شد و سپس در ادامه در سریال‌ها و فیلم‌های مختلفی چون Waterloo Road، Fresh Meat، Roots و Mortal Engines به ایفای نقش پرداخت. در سال ۲۰۱۹، نقش اصلی او در سریال Bridgerton محصول شبکه نتفلیکس، باعث شهرت وی شد و نقش‌های بعدی او در فیلم The Gray Man و فیلم Dungeons and Dragons: Honor Among Thieves نشان داد که او دارای چندگانگی و حضور قوی برای بازی در نقش‌های بزرگی مانند کانگ فاتح است. استودیو مارول به طور منظم از بازیگران در حال ظهور استفاده کرده است و آن‌ها را به شهرت بزرگی می‌رساند، بنابراین احتمالاً پیج نیز ممکن است در صورت پذیرفته شدن به عنوان یک نسخه جدید از کانگ فاتح این تجربه را کسب کند.

۱. گوگو امبتا-را (Gugu Mbatha-Raw)

آثار مطرح: فیلم The Cloverfield Paradox محصول سال ۲۰۱۶، سریال The Morning Show محصول سال ۲۰۱۹ و سریال Loki محصول سال ۲۰۲۱

بازیگر جدید کانگ فاتح

بازیگر بریتانیایی گوگو امباتا-را در طول دوره دو دهه‌ای حرفه بازیگری خود به سطح قابل توجهی از تحسین دست یافته است که او را در طول این مدت به نقش‌های متنوعی در چندین ژانر مختلف رسانده است. این گستردگی او را مناسب می‌کند تا نقش کانگ فاتح را به عهده بگیرد و این می‌تواند به نظریه‌هایی اعتبار ببخشد که جزئیات آشکار شده در فصل دوم سریال Loki در فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را توضیح می‌دهند. امباتا-را در فصل اول سریال Loki به عنوان قاضی TVA به نام راوانا رنسلاير (Ravonna Renslayer) مهارت خود را به رخ کشید و ارتباط او با «آن که باقی‌مانده است» در فصل دوم به وضوح بیشتر آشکار شد. بسیاری فرض کرده‌اند که او ممکن است به عنوان یک نسخه از کانگ فاتح ظاهر شود که اگر صحت داشته باشد، ممکن است امباتا-را این نقش را در فیلم Avengers: The Kang Dynasty به عهده بگیرد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ فکر می‌کنید که کدام یک از این گزینه‌ها می‌توانند بازیگر جدید کانگ فاتح باشند؟مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments