1%
  • 0/10

شورانر سریال ریچر از اتفاقات فصل سوم می‌گوید

شورانر سریال ریچر از اتفاقات فصل سوم می‌گوید ۰ ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
شورانر سریال ریچر

نیک سانتورا (Nick Santora)، شورانر سریال ریچر در بخشی از مصاحبه اخیر خود درباره اتفاقات فصل سوم گفتگو کرده است.

جک ریچر (Jack Reacher) یک مجموعه رمان بوده که قسمت اولش اواخر دهه ۹۰ میلادی به بازار آمد و تاکنون ۲۸ کتاب یا داستان کوتاه از آن منتشر شده است. این مجموعه حدوداً یک دهه پیش به فیلمی سینمایی به همین نام تبدیل شد و تام کروز (Tom Cruise) نقش اصلی‌اش را ایفا کرد. چند سال بعد هم قسمت دوم با نام Jack Reacher: Never Go Back اکران شد و نتوانست مطابق انتظارات عمل کند.

اقتباس سریالی جک ریچر تحت عنوان Reacher شناخته شده و تاکنون دو فصل از آن از طریق سرویس استریم آمازون پرام ویدیو در دسترس قرار گرفته است. هر دو فصل نه تنها بازخوردهای بسیار مثبتی را از سوی کارشناسان دریافت کردند، بلکه در جلب نظر مخاطبان موفق بودند تا تولید فصل سوم در دستور کار استودیوهای آمازون، پارامونت تلویژن و اسکای دنس قرار بگیرد.

نیک سانتورا، شورانر سریال ریچر بوده و چندی پیش پای مصاحبه با The Hollywood Reporter نشست. او در پاسخ به سوال خبرنگار درباره اتفاقات فصل سوم گفت:

می‌توانم به شما بگویم ریچر قرار است [در فصل سوم] دشمنانش را لت و پار کند. او همچنین قرار است بسیار باهوش باشد و در حل کردن مسائل استقرایی عمل کند. او قرار است یک قهرمان باشد و جلوی اتفاقی شوم را بگیرد. او قرار است «جک ریچر» باشد.

با توجه به اندک اطلاعات موجود، فصل سوم سریال ریچر اقتباسی از Persuader خواهد بود که هفتمین کتاب مجموعه به شمار می‌رود. جک ریچر در این رمان بطور اتفاقی با فرانسیس خاویر کویین ملاقات می‌کند که گمان می‌شد مرده است. از آنجایی که فرانسیس مسئول مرگ دو نفر از همکاران جک است، تصمیم می‌گیرد هر طور به تشکیلات او نفوذ کرده و راهی برای گرفتن انتقام بیابد.

تا به این لحظه صحبتی درباره تاریخ انتشار نشده اما با توجه به فاصله حدوداً دو سال میان فصل اول و دوم، بعید بنظر می‌رسد امسال خبری از فصل سوم بشنویم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments