#مهسا_امینی

بازی Rayman Legends در فروشگاه Epic Games رایگان شد

بازی بعدی Jotun: Valhalla Edition رایگان می‌شود

بازی Rayman Legends در فروشگاه Epic Games

این هفته، بازی جذاب Rayman Legends در فروشگاه Epic Games به صورت رایگان عرضه شد. علاقه‌مندان می‌توانند وارد حساب کاربری خود شوند و بازی را رایگان دریافت کنند.

یکی از جذاب‌ترین عناوین پلتفرمینگ Ubisoft یعنی Rayman Legends در فروشگاه اپیک گیمز رایگان شد. شما تاکنون آثار رایگان زیادی دریافت کرده‌اید ولی بازی Rayman Legends فراتر از تمام نمونه‌های مشابه پلتفرمینگ است. اگر جزو کسانی هستید که این بازی را تجربه نکرده‌اید، بهتر است هر چه زودتر برای دریافت این بازی به لانچر اپیک گیمز رفته و آن را به صورت رایگان دریافت کنید. تمام کسانی که بازی Rayman Legends را تجربه کرده‌اند، می‌دانند که این عنوان ارزش بسیار زیادی دارد.

بازی Rayman Legends در سبک پلتفرمینگ است که توسط استودیوی یوبی‌سافت مونت‌پولیه ساخته شده. این بازی در سال ۲۰۱۳ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، وی‌یو و رایانه‌های شخصی عرضه شد ولی به دلیل جذابیت بالای آن، این عنوان برای پلتفرم‌هایی نظیر پلی‌استیشن ویتا، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ به بازار آمد.

Rayman Legends یک عنوان بسیار پرمحتوا بوده که شامل ۱۲۰ مرحله‎ می‌شود که ۴۰تای آن، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان پیشین خود یعنی Rayman Origins است. همچنین Rayman Legends مودهای جذاب دیگری هم دارد که از بین آن‌ها می‌توان به یک نوع بازی فوتبال به نام Kung Foot اشاره کرد که بازیکنان در یک صحنه با یک دیگر درگیر می‌شوند ولی هدف اصلی گل زدن به دروازه‌ی حریف است.

توجه داشته باشید که بازی Rayman Legends تا تاریخ ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۸ رایگان خواهد بود و بعد از آن بازی Jotun: Valhalla Edition در فروشگاه Epic Games رایگان می‌شود. Jotun یک عنوان در سبک اکشن ماجراجویی است که توسط Thunder Lotus Games تولید و عرضه شده. داستان Jotun در خصوص زنی از قبیله‌ی وایکینگ‌ها است که برای به دست آوردن رستگاری و رسیدن به والهالا با غول‌های بزرگ مبارزه می‌کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا