#مهسا_امینی

تریلر جدید انیمیشن Raya and the Last Dragon به نمایش درآمد

ماجراهای جنگجوی تنها در سرزمین کوماندرا

شرکت Walt Disney Animation Studios در جریان مسابقه Super Bowl LV، تریلر جدیدی را از انیمیشن Raya and the Last Dragon منتشر کرد. این اثر فانتزی مورد انتظار در تاریخ 5 مارس (15 اسفند) اکران خواهد شد.

مسابقه Super Bowl یکی از مهم‌ترین و پربیننده‌ترین رویدادهای ورزشی آمریکا است که هر ساله بزرگ می‌شود. با اینحال این رویداد علاوه بر علاقه‌مندان به ورزش فوتبال آمریکایی، برای دوستداران فیلم و سریال نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، چون که بسیاری از شرکت‌های بزرگ سینمایی در این مسابقه، تریلر جدیدی را از آثار خود پخش می‌کند. امروز هم پنجاه و پنجمین مسابقه Super Bowl برگزار شد و علاوه بر پخش تریلر جدید سریال The Falcon and the Winter Soldier و تیزر فیلم Fast & Furious 9، شاهد نمایش تریلری از انیمیشن مورد انتظار Raya and the Last Dragon بودیم.

انیمیشن فانتزی Raya and the Last Dragon، روایتگر یک داستان در دنیای خیالی کوماندرا است که در گذشته‌های دور اتفاق می‌افتد، زمانی که انسان‌ها و اژدهایان با یکدیگر زندگی می‌کردند. اما وقتی که یک نیروی شیطانی تبدیل به تهدیدی برای این سرزمین می‌شود، اژدهایان برای نجات انسان‌ها جان خود را فدا می‌کنند. اکنون 500 سال از این اتفاق می‌گذرد و همان نیروی شیطانی دوباره بازگشته است و سرنوشت این سرزمین به رایا، یک جنگجوی تنها، بستگی دارد. رایا باید آخرین اژدهای افسانه‌ای باقی مانده را پیدا کند تا باری دیگر بتواند سرزمین کوماندرا و مردمان آن را نجات دهد. البته او در طول سفر خود می‌فهمد که برای نجات جهان به جز به یک اژدها، به اعتماد و همکاری هم نیاز است.

دن هال، که پیش از این نویسندگی انیمیشن‌های Tarzan و Moana و کارگردانی Big Hero 6 و Winnie the Pooh را برعهده داشته است، به همراه کارلوس لوپز استرادا، کارگردان فیلم‌های Blindspotting و Summertime، این اثر را کارگردانی کرده است. همچنین کلی ماری ترن، بازیگر فیلم Star Wars: The Last Jedi، وظیفه صداپیشگی شخصیت اصلی انیمیشن را برعهده دارد، او اولین صداپیشه از آسیای شرقی است که در یک انیمیشن از Disney نقش اصلی دارد. البته در ابتدا قرار بود کسی استیل، از صدایشگان سریال Rick and Morty این نقش را اجرا کند، اما در ادامه نظر سازندگان عوض شد. علاوه بر ترن، آکوافینا، جما چان، دانیل دا کیم، ساندارا اوه، بندیکت وونگ، آیزاک وانگ، تالیا ترن، آلن تودیک، لوسیل سونگ و راس باتلر در این اثر به صداپیشگی پرداخته‌اند. انیمیشن Raya and the Last Dragon در تاریخ 5 مارس (15 اسفند) به روی پرده خواهد رفت. این عنوان علاوه بر سینماها، در شبکه استریم Disney Plus نیز در دسترس قرار می‌گیرد.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا