بازیگر نقش سایبورگ از انتظاراتش در قبال فیلم سینمایی Cyborg می‌گوید

منتظر پیوستن سایبورگ به تایتان‌ها نباشید

بازیگر نقش سایبورگ

ری فیشر بازیگر نقش سایبورگ در جریان لایو استریمی که چندی پیش از توییچ پخش شد، به انتظاراتش از فیلم سینمایی Cyborg پرداخت.

سال ۲۰۱۴ میلادی بود که شرکت برادران وارنر، ری فیشر (Ray Fisher) را به عنوان بازیگر نقش سایبورگ در دنیای سینمایی دی‌سی انتخاب کرد. این ابرقهرمان حضور کوتاهی در Batman v Superman: Dawn of Justice داشت تا شرایط برای معرفی کاملش در Justice League و سپس ساخت یک فیلم اختصاصی بر اساس او مهیا شود اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت. فیلم Justice League بسیار کمتر از آنچه پیش‌بینی می‌شد، فروخت و بازخوردهای مخاطبان هم چندان مثبت نبود؛ موضوعی که وارنر و دی‌سی را به تغییر اساسی در برنامه‌های خود و عقب انداختن ساخت فیلم سینمایی Cyborg مجبور کرد.

ری فیشر چندی پیش لایو استریمی را از طریق وب سایت توییچ برگزار کرد تا فرصتی برای گفتگو پیرامون موضوعات مختلف و همچنین پرسش و پاسخ مهیا شود. این هنرپیشه‌ی آمریکایی در بخشی از صحبت‌های خود به انتظاراتش در قبال فیلم سینمایی Cyborg پرداخت و گفت دوست دارد این ابرقهرمان با تبدیل شدنش به یک موجود نیمه انسان نیمه ربات کنار آمده و به یک چهره‌ی شناخته‌شده در میان عموم مردم تبدیل شود. بازیگر نقش سایبورگ همچنین می‌خواهد در آینده با دشمنانی روبرو شود که نسبت به تکنولوژی‌های او کنجکاو بوده و می‌خواهند از نحوه‌ی کارکردشان سر در بیاورند.

در بخش دیگری از لایو استریم یکی از کاربران توییچ پرسید آیا سایبورگ لیگ عدالت را ترک کرده و به تایتان‌ها می‌پیوندد یا خیر. ری فیشر هم در پاسخ گفت:

فکر می‌کنم او در لیگ عدالت می‌ماند. مطمئن هستم که می‌ماند. عقیده دارم او نسخه‌ی متفاوتی از سایبورگ است. به همین دلیل، حداقل در آینده‌ی نزدیک شاهد خروج او و سپس پیوستنش به تایتان‌ها نخواهیم بود. البته هیچ کس از آینده خبر ندارد.

در حال هیچ گونه اطلاعاتی از فیلم سینمایی Cyborg موجود نیست. نه می‌دانیم چه سالی به سینماها می‌آید و نه می‌دانیم داستانش با الهام از کدام کمیک بوک‌ها نوشته می‌شود. تنها موردی که با اطمینان می‌توان درباره‌اش صحبت کرد، این است که اولین فیلم اختصاصی سایبورگ همچنان مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا