کراس اور Ratchet And Clank: Rift Apart با یکی از انحصاری‌های Xbox One!

انحصاری ایکس‌باکس در دستان پلی‌استیشن

بازی انحصاری Ratchet And Clank: Rift Apart

بازی انحصاری Ratchet And Clank: Rift Apart که به تازگی برای کنسول پلی‌استیشن 5 عرضه شده، شامل یک ایستراگ از عنوان Sunset Overdrive است که در سال ۲۰۱۴ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول‌ ایکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه شده بود.

مدت‌هاست که منتظر بازی Ratchet And Clank: Rift Apart هستیم و از طرفی انتظار کاربران نیز به دلیل انحصاری بودن از این عنوان بالا رفته است. در ماجراجویی جدید رتچت (Ratchet) و کلنک (Clank) قرار است تا دکتر نفاریوس (Dr. Nefarious) مجددا به عنوان شخصیت منفی بازگردد تا اینبار شاهد اضافه شدن قابلیت تلپورت و قاطی شدن جهان‌های مختلف باشیم؛ جهان‌هایی که ظاهرا عنوان انحصاری سال ۲۰۱۹ ایکس باکس نیز جزئی از آن خواهد بود!

کراس اور بازی انحصاری Ratchet And Clank: Rift Apart با ایکس باکس

عنوان Rift Apart توسط استودیو Insomniac Games ساخته شده که توسط سونی خریداری شده و حال بازی‌های انحصاری برای این کمپانی را می‌سازد. این در حالی است که در سال ۲۰۱۴، همین استودیو برای کنسول‌های ایکس باکس و ساخت بازی Sunset Overdrivec به خدمت گرفته شده بود. در واقع این عنوان هرگز برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه نشد تا در انحصار ایکس باکس بماند، اما حال که سونی دارنده حقوق انتشار عناوین آن است، می‌تواند حتی ساخت یک دنباله را به صورت کاملا قانونی خواستار شود که اینبار در انحصار پلی استیشن خواهد بود!

به هر حال انحصاری‌ها می‌توانند تاثیر فراوانی روی فروش هر بازی بگذارند، اما حتما تا به حال از خود پرسیده‌اید که پس ارتباط بین بازی Ratchet And Clank: Rift Apart و Sunset Overdrive در چیست؟ جواب این سوال در واقع یک سلاح به نام RYNO 8 است که از جهان‌های دیگر وسایل مختلف را روی سر دشمنان خالی می‌کند! حال این جهان می‌تواند مختص به Sunset Overdrive، یا حتی پرتاب کردن یک جیپ از بازی Uncharted و Horizon Zero Dawn باشد.

با وجود این کراس اور بین دو بازی، شاید واقعا سونی به این فکر باشد تا کار Sunset Overdrive را ادامه داده و پروژه ساخت دنباله‌های آن را در دست کار قرار دهد. اما حتی اگر این کار هم انجام نشود، همچنان دیدن وجود اشاره یک بازی انحصاری از ایکس باکس در انحصاری نسل نهمی سونی، جالب به نظر می‌رسد!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا