1%
  • 0/10

نخستین تریلر Raised By Wolves نبوغ بالای ریدلی اسکات را نشان می‌دهد

اثر جاه‌طلبانه‌ی ریدلی اسکات اواسط شهریور منتشر خواهد شد

نخستین تریلر Raised By Wolves نبوغ بالای ریدلی اسکات را نشان می‌دهد ۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

سرویس HBO Max ساعاتی قبل نخستین تریلر سریال Raised By Wolves را از طریق کانال خود در یوتیوب به اشتراک گذاشت. این ویدیو حدودا ۲ دقیقه زمان دارد.

ریدلی اسکات (Ridley Scott) با ساخت The Duellists در سال ۱۹۷۷ میلادی فیلم رسما وارد حوزه‌ی فیلمسازی شد و طی چهل سال فعالیت خود آثار شاخصی را روانه‌ی سینماها کرده است. برای مثال، می‌توان به Gladiator ،Alien ،Blade Runner و The Martian اشاره کرد. اگرچه فیلم‌هایش در برانگیختن تحسین منتقدان و مخاطبان و همچنین دستیابی به فروش بالا موفق بودند اما او هرگز جایزه‌ی بهترین کارگردانی را از مراسم اسکار دریافت نکرد. هر چند نامزدی دریافت چنین جایزه‌ای در آلبوم افتخاراتش دیده می‌شود.

افراد حاضر در یک صنعت با افزایش سن‌شان اعلام بازنشستگی کرده یا سعی می‌کنند حجم کار را تا جای ممکن کاهش دهند اما ظاهرا ریدلی اسکات چنین برنامه‌ای ندارد. او در حال حاضر مشغول فیلمبرداری The Last Duel است که مت دیمون (Matt Damon) و بن افلک (Ben Affleck) را در تیم بازیگری خود داشته و سال آینده به سینماها خواهد آمد. اسکات اخیرا فاز پس‌تولید Raised By Wolves را به پایان رساند که اولین سریال دوران فعالیتش در مقام شورانر محسوب می‌شود. این اثر ۱۰ قسمت داشته و در ابتدا قرار بود از شبکه‌ی TNT پخش شود اما امتیازش نهایتا به سرویس استریم HBO Max رسید.

سرویس HBO Max اخیرا نخستین تریلر Raised By Wolves را در فضای مجازی منتشر کرده است. این ویدیو کمتر از ۲ دقیقه زمان داشته و در کنار معرفی شخصیت‌های اصلی، دنیای سریال را هم به تصویر می‌کشد. داستان در آینده روایت می‌شود. زمین به واسطه‌ی یک جنگ عظیم نابود شده و انسان‌ها به سیاره‌ای دیگر مهاجرت کرده‌اند. وظیفه‌ی بزرگ کردن کودکان در آنجا به دو ربات سپرده شده که با نام‌های پدر و مادر شناخته می‌شوند. کودکان باید به گونه‌ای تربیت شوند که یک کلونی متحد را تشکیل دهند اما وجود طرز فکرهای مختلف در میان آن‌ها مشکلات خطرناکی را به وجود می‌آورد.

نخستین تریلر Raised By Wolves در عین حال که جلوه‌های ویژه‌ی خیره‌کننده‌ی سریال و نبوغ بالای ریدلی اسکات را نشان می‌دهد، روی نام‌های حاضر در تیم بازیگری هم تمرکز دارد. آماندا کالین (Amanda Collin) و ابوبکر سلیم (Abubakar Salim) به ترتیب نقش‌های مادر و پدر را جلوی دوربین ایفا کرده‌اند. سلیم هنرپیشه‌ی مشهوری نیست اما کالین فرد شناخته شده‌ای در میان علاقه‌مندان به سینمای دانمارک محسوب می‌شود. تراویس فیمل (Travis Fimmell) بازیگر سریال Vikings هم نقش مارکوس آنتاگونیست داستان را ایفا کرده است. او کودکان را به زیر سوال بردن نحوه‌ی بزرگ شدنشان در کلونی تشویق می‌کند. چنین شخصیت‌پردازی برای مارکوس به هیچ وجه غیرمنتظره نیست. اسکات پیش از این و با فرنچایز Alien سعی کرد به نحوه‌ی خلقت انسان‌ها بپردازد.

پخش Raised By Wolves از تاریخ ۱۳ شهریور (مصادف با ۳ سپتامبر) از سرویس HBO Max آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments