فصل جدید بازی Rainbow Six Siege معرفی شد: Neon Dawn

Aruni تایلندی، اپراتور جدید بازی است

فصل جدید بازی Rainbow Six Siege معرفی شد: Neon Dawn مهسا سپاهی ۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
فصل جدید بازی Rainbow Six Siege

توسعه‌دهندگان عنوان تیراندازی محبوب Rainbow Six Siege فصل جدید این بازی را معرفی کردند.

Rainbow Six Siege به فصل جدید خود نزدیک می‌شود و طرفداران برای شروع آن هیجان زیادی دارند. این Operation جدید Neon Dawn نام دارد و سرور تست آن قرار است به‌زودی منتشر شود. خبر خوب دیگر برای بازیکنان بازی تیراندازی اول شخص Rainbow Six Siege آن است که همزمان با شروع فصل جدید، اپراتور جدیدی به بازی اضافه می‌شود که کاربران می‌توانند با قابلیت‌های جدید و کاربردی آن، در مقابل مهاجمین دفاع کنند.

طبق اطلاعاتی که شرکت یوبی‌سافت منتشر کرده، سرور تست Neon Dawn از تاریخ ۹ نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۹ آبان ماه) فعال می‌شود. این به‌روزرسانی، قابلیت‌های جدیدی را برای تعامل بیشتر هم‌تیمی‌ها در دسترس قرار می‌دهد. همچنین، به زودی باندل جدیدی تحت عنوان Sixth Guardian منتشر می‌شود که حاصل فروش آن قرار است به خیریه اهدا شود.

همان‌طور که قبل‌تر اشاره شد، با شروع فصل جدید Rainbow Six Siege اپراتور جدیدی به بازی اضافه می‌شود. این اپراتور تایلندی، Aruni نام دارد و به عنوان مدافع در بازی حضور خواهد داشت. قابلیت منحصر به فرد Aruni، بستن دیوارها و جلوگیری از دسترسی مهاجمین است. ابزار اصلی این اپراتور Surya Gate نام دارد که گیت‌های لیزری را روی دیوارها، دریچه‌ها، درها و پنجره‌ها نصب می‌کند. میزان آسیبی که این گیت‌ها به دشمنان وارد می‌کنند، ۴۰ HP است.

از سوی دیگر، نقشه‌ی Skyscraper توسط توسعه‌دهندگان مورد بازسازی قرار گرفته و قسمت‌هایی از آن تغییر کرده است. لازم به ذکر است که هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی فصل جدید Rainbow Six Siege اعلام نشده، اما سرور تست آن از تاریخ ۹ نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۹ آبان ماه) فعال می‌شود.

بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege در حال حاضر برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین، توسعه‌دهندگان تایید کرده‌اند این عنوان برای کنسول‌های نسل بعدی ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 هم عرضه می‌شود و کاربران نسل نهم می‌توانند به تجربه‌ی این بازی پرطرفدار تیراندازی بپردازند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا