تریلر فصل جدید بازی Rainbow Six Siege با حضور سم فیشر

«زیرو» وارد می‌شود

تریلر فصل جدید بازی Rainbow Six Siege با حضور سم فیشر علی ارکانی ۰ ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی

سم فیشر، قهرمان دوست داشتنی مجموعه‌ی Splinter Cell به بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege خواهد آمد.

اگر از طرفداران مجموعه‌ی  Rainbow Six Siege باشید، حتما اخبار و حواشی مربوط به حضور سم فیشر در این بازی را شنیده‌اید. کمتر از یک ماه پیش بود که تصاویر و تیزرهای کوتاهی از حضور سم فیشر در این بازی در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت و بسیاری از طرفداران را هیجان زده کرد، اما یوبی‌سافت در مراسم امشب به شکل تمام و کمال از این کاراکتر رونمایی کرد. با آغاز فصل تازه‌ی این بازی، شرکت Ubisoft هم در یک تریلر به سبک انیمه‌های پرطرفدار، از مهارت‌های رزمی و نظامی سم فیشر در بازی رینبو سیکس پرده برداشت. سم فیشر در این تریلر با اسم رزم Zero شناخته می‌شود و با استفاده از دوربین‌های کنترل از راه دور و فنون رزمی خود، به تنهایی گروهی از حریفان را در یک نبرد آزمایشی از پا در می‌آورد. یکی از نکات قابل توجه در این تریلر، تزریق نانو ربات‌ها به بدن سم فیشر بود. اینطور که به نظر می‌رسد، این نانو ربات‌ها توانایی‌های فیزیکی و قدرت بدنی سم را افزایش می‌دهند و او را به مبارزی مرگبارتر از همیشه تبدیل می‌کنند.

شرکت Ubisoft در کنار خبر آغاز فصل تازه‌ی بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege و حضور سم فیشر، خبر خوشحال کننده‌ی دیگری هم برای میلیون‌ها طرفدار این بازی تدارک دیده است: آغاز اولین جام جهانی بازی رینبو سیکس. این تورنمنت بین‌المللی در تابستان سال ۲۰۲۱ و با حضور ۲۰ کشور از سرتاسر جهان آغاز خواهد شد.

فصل تازه‌ی بازی Rainbow Six Siege به نام Operation Shadow Legacy از همین حالا در اختیار بازیکنان قرار دارد و دوستداران سم فیشر می‌توانند یک بار دیگر د قالب این کاماندوی کارکشته به مبارزه با دشمنان بپردازند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا