فصل جدید Rainbow Six Siege با نام Shifting Tides معرفی شد

با کالی، یکی از مرگبار‌ترین اپراتورهای بازی آشنا شوید

فصل جدید Rainbow Six Siege

یوبیسافت اخیراً از فصل جدید Rainbow Six Siege رونمایی کرده است. این فصل Shifting Tides نام داشته و مطابق انتظار دو اپراتور جدید را به بازی اضافه می‌کند.

سال ۲۰۱۵ میلادی بود که یوبیسافت نسخه جدید از سری بازی‌های رینبو سیکس را با نام Rainbow Six Siege عرضه کرد. اگرچه این عنوان در ابتدا به‌خاطر عدم وجود محتوای کافی و طراحی نامناسب سیستم پیشرفت مورد انتقاد قرار گرفت اما Ubisoft با برنامه‌ریزی درست و انتشار مرتب به‌روزرسانی، مشکلات این شوتر تاکتیکی را رفع کرد. حالا با گذشت چهار سال، از فصل جدید Rainbow Six Siege با نام Shifting Tides رونمایی شده است.

همانند فصل‌های گذشته، اینبار نیز شاهد معرفی دو اپراتور جدید بوده‌ایم. اپراتور اول کالی نام دارد و در دسته تهاجمی قرار می‌گیرد. این اپراتور به‌واسطه اسنایپ گلنگدنی و بسیار قدرتمند خود می‌تواند سر نیروهای دشمن را هدف گرفته و آن‌ها را به کام مرگ بفرستد. همین موضوع نیز آن را به یکی از مرگبارترین اپراتورها تبدیل کرده است در مقابل، وامای قرار می‌گیرد که یک اپراتور تدافعی است. وامای از یک گجت با نام Mag-NET بهره می‌برد که ابزارهای انفجاری از جمله نارنجک را قبل از انفجار به خود جذب می‌کند. می‌توان گفت Mag-NET از لحاظ عملکرد شباهت‌هایی به گجت Magpie دارد. در ضمن، وامای یکی از معدود اپراتورهای تدافعی است که در لیست تجهیزات او یک تفنگ تهاجمی دیده می‌شود. 

در گذشته دیده بودیم که یوبیسافت همزمان با آغاز فصل‌های Burnt Horizon و Ember Rise، تغییرات قابل‌توجهی را در یکی از نقشه‌های قدیمی اعمال کرد. این اتفاق قرار است با آغاز فصل جدید Rainbow Six Siege دوباره رخ بدهد. طبق اطلاعات منتشر شده، اکثر بخش‌های نقشه Theme Park دست‌نخورده باقی می‌مانند اما ایستگاه قطار به‌طور کامل تغییر می‌کند. در ضمن رنگ‌های به‌کارفته روشن‌تر از قبل شده و تعداد نقاط مرتفع هم افزایش خواهد یافت.

از زمان عرضه فصل قبلی، تعداد کاربران بازی Rainbow Six Siege افزایش قابل‌توجهی داشته و به رقم ۵۰ میلیون نفر رسیده است. احتمالاً این روند افزایشی کاربران در ماه‌های آینده هم ادامه می‌یابد، زیرا Ubisoft به ادامه پشتیبانی خود و انتشار به‌روزرسانی‌های فصلی وعده است. همچنین طبق گفته‌های وی یو (Wei Yue)، مدیر بخش‌ ورزش‎‌های الکترونیک Rainbow Six Siege، توسعه‌دهندگان قصد دارند تا تعداد اپراتورها را به رقم ۱۰۰ برسانند.

لازم به ذکر است که هنوز تاریخ انتشار دقیق به‌روزرسانی فصل جدید Rainbow Six Siege مشخص نشده است. تنها می‌دانیم که این به‌روزرسانی Y۴S۴ نام داشته و در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا