اطلاعاتی جدید از Rainbow Six Quarantine فاش شد

باز هم افشاکنندگان دست به کار شدند

اطلاعاتی جدید از Rainbow Six Quarantine فاش شد نریمان هروی ۰ ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
Rainbow Six Quarantine

اینسایدر بازی Rainbow Six Quarantine اطلاعات نسبتا زیادی را از این بازی فاش کرده است که خواندن این اطلاعات خالی از لطف نیست.

ماه پیش، اسکرین‌شاتی از بازی Rainbow Six Quarantine توسط یک Leaker یا افشاکننده، منتشر گردید. این ماه هم اطلاعاتی در مورد این بازی که قرار است برای پی‌سی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس‌وان، اکس‌باکس سری اکس/اس و پلی‌استیشن ۵ عرضه گردد، روی وب‌سایت Reddit منشتر شد و اطلاعاتی از قبیل اپراتور‌ها و نقشه‌های این بازی را در اختیار ما قرار داد، ولی همچنان در این اطلاعات، خبری از تاریخ انتشار بازی نبود.

بنابر این افشاکننده‌ی Reddit، این بازی شامل ۱۲ مپ شده و هر مپ را حداکثر بین ۲۵ تا ۳۰ دقیقه می‌توان به اتمام رساند و بیشتر این مپ‌ها را می‌توان با اپراتور‌های بازی Rainbow Six Siege به اتمام رساند. همجنین تمام تجهیزات و توانایی‌های خاص اپراتور‌های بازی Rainbow Six Siege نیز با کمی تغییر به این بازی خواهند آمد. چرا گفتیم با کمی تغییر؟ برای مثال، Vigil توسط دشمنی غیرقابل شناسایی است و توانایی اسکن درون Lion هم برای مدت زمان بیشتری قابل دسترس خواهد بود.

این افشاکتتده همچنین گفته که هر اپراتور، ارتقای سطح شخصی دارند و هر جقدر که شما حرفه‌ای‌تر شوید، سطح هر کدام ارتقا می‌یابد و سلاح‌ها و گجت‌های بهتری در اختیار شما قرار می‌گیرد.

علاوه بر موارد گفته شده، همچنین ذکر شده که هیچ ری‌اسپاونی در این بازی وجود ندارد و همچنین مثل بازی Rainbow Six Siege یک سیستم Armor در این بازی تعبیه شده و توانایی‌هایی مثل Reinforce و Barricade کردن در Rainbow Six Quarantine وجود دارند. Health Pack‌هایی در سراسر مپ‌ها، به مانند نارنجک‌های مخصوص اسکن و چراغ‌قوه‌هایی با نور فرابنفش در این بازی وجود دارند و همچنین شما می‌توانید اپراتور‌هایی که در ماموریت‌های قبلی مرده‌اند را نجات دهید.

در انتها هم اشاره شده که قرار است چند دشمن از رویداد Outbreak مثل بریچر‌ها و گرانت‌ها به این بازی اضافه شوند. البته قرار است شکل ظاهری این دشمنان از زامبی تغییر کند و بیشتر شبیه به موجودات بیگانه باشند.

در حال حاضر فقط این موارد از اطلاعات در اختیار ما قرار دارد و هنوز اطلاعات دیگری از این بازی منتشر نشده است.

بازی Rainbow Six Quarantine قرار است در تاریخی نامعلوم از سال جاری میلادی، برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس‌وان، ایکس‌باکس سری اکس/اس و پلی‌استیشن ۵ عرضه گردد.

آیا شما هم از بازیکنان Rainbow Six Siege هستید و  مشتاق این هستید که بازی Rainbow Six Quarantine هرچه زودتر عرضه گردد؟ آیا به این بازی امیدوار هستید یا این‌که قرار نیست موفقیت‌های اخیر بازی قبل را تکرار کند؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا