تماشا کنید: فصل دوم ششمین سال Rainbow Six Siege معرفی شد

یوبیسافت از اپراتور جدید رونمایی کرد

تماشا کنید: فصل دوم ششمین سال Rainbow Six Siege معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی

شرکت فرانسوی یوبیسافت ساعاتی قبل از فصل دوم ششمین سال Rainbow Six Siege رونمایی کرد که شامل یک اپراتور تازه می‌شود.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege با تمرکز بر محیط‌های تخریب‌پذیر، همکاری تیمی و اپراتورهای مختلف در دسامبر سال ۲۰۱۵ عرضه شد و به واسطه عدم وجود محتوای زیاد و سیستم پیشرفت پرنقص، بازخوردهای نه چندان امیدبخشی را دریافت کرد. در نتیجه، فروش جدیدترین محصول یوبیسافت در ابتدای عرضه بسیار پایین بود. شرکت فرانسوی به واسطه برنامه‌ریزی دقیق، رفع مشکلات و افزودن محتوای تازه ورق را برگرداند و جدیدترین بازی تام کلنسی را به یکی از محبوب‌ترین عناوین چندنفره تبدیل کرده است. طبق آمارهای رسمی، تعداد کاربران روی تمامی پلتفرم‌ها بیش از ۷۰ میلیون نفر است.

یوبیسافت ساعاتی قبل از فصل دوم ششمین سال Rainbow Six Siege رونمایی کرد که «عملیات ستاره شمالی» (North Star Operation) نامگذاری شده است. مطابق انتظار، همزمان با آغاز فصل محتویات تازه‌ای به بازی افزوده خواهند شد که یکی از آن‌ها اپراتور جدید است. او تحت عنوان ثاندربرد (Thunderbird) شناخته شده و در دسته اپراتورهای دفاعی قرار می‌گیرد. ثاندربرد یک ابزار ویژه به نام Kóna Healing Station دارد که در نقطه‌ای مستقر شده و میزان سلامتی هر فردی (هم‌تیمی یا دشمن) که داخل شعاع آن حاضر باشد را افزایش می‌دهد. از همین رو، محل قرارگیری ابزار اهمیت بسیار زیادی دارد. نکته جالب اینجا است که اگر کاربر زخمی یا اصطلاحا داون (Downed) شده باشد هم با نزدیک شدن به ابزار می‌تواند زمان بیشتری برای خود خریده و نهایتا به جریان رقابت بازگردد.

دشمنان می‌توانند با شلیک گلوله یا پرتاب نارنجک‌های الکترومغناطیسی ابزار Kóna Healing Station را نابود کرده یا غیرفعالش کنند. از دیگر ویژگی‌های ثاندربیرد می‌توان به زره نه چندان قدرتمند و سرعت حرکت بالا اشاره کرد. مانند دیگر اپراتورهای Tom Clancy’s Rainbow Six Siege، برای ثاندربیرد چهار سلاح در نظر گرفته شده که دو مورد در دسته سلاح اصلی و دو مورد در دسته سلاح ثانویه قرار می‌گیرد. سلاح‌های اصلی SPEAR .308 و SPAS-15 هستند. سلاح ثانویه هم از میان BEARING 9 و Q-929 قابل‌انتخاب است. در ضمن، بد نیست بدانید ثاندربیرد به کشور تخیلی ناکوتا تعلق دارد که در آمریکای شمالی واقع شده است.

تغییراتی که فصل دوم ششمین سال Rainbow Six Siege همراه خود می‌آورد، به همین مورد خلاصه نمی‌شود. نقشه Favela بازطراحی شده و بسیاری از دیوارها که در گذشته قابل‌نفوذ بوده‌اند، حالا غیرقابل‌نفوذ شده‌اند. از دیگر موارد تازه، می‌توان به تغییراتی در انواع مختلف Barrel Attachment اشاره کرد؛ برای مثال، Compernsator حرکت سلاح به راست یا چپ در هنگام شلیک را محدود می‌کند تا دقت هدف‌گیری بیشتر شود. مثال دیگر، Flash Hider است که حرکات عمودی را بیشتر از قبل کاهش می‌دهد. در ضمن، تغییراتی در برخی اپراتورهای قدیمی مانند میرا به وجود آمده تا تعادل بیشتری در رقابت‌ها وجود داشته باشد.

آپدیت عملیات ستاره شمالی فردا برای سرورهای تست Rainbow Six Siege منتشر می‌شود. تا به این لحظه صحبتی از تاریخ انتشار رسمی به میان نیامده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا