تیزر بازی PUBG خبر از قابلیتی جدید و بسیار کاربردی می‌دهد

چند ثانیه اطلاعات جدید!

تیزر بازی PUBG – پابجی که به تازگی منتشر شده، در واقع تنها چند ثانیه طول دارد اما در همین صحنه کوتاه نیز می‌توان جزئیات بسیار مهمی را مشاهده کرد که پیش‌تر در این عنوان سبک بتل رویال ندیده بودیم.

بازی PUBG سال‌هاست که برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شده و نسخه موبایل آن نیز از همان ابتدای انتشار نسخه کنسولی، در دسترس کاربران قرار گرفته بود. با این وجود نکته‌ای که درباره این بازی وجود دارد، این است که پابجی نیز به مانند Fortnite یکی از اولین عناوین سبک بتل رویال آنلاین محسوب می‌شود؛ اما عدم حمایت درست از آن و همچنین اضافه شدن رقیب بزرگی به نام Call of Duty: Warzone باعث شده تا رفته رفته جای آن در نمایشگر گیمرها کمتر شود.

این در حالی است که سازندگان این عنوان هرچند که از نظر داستانی برای PUBG کم گذاشته‌اند، اما حداقل می‌توان گفت که بیشترین تعداد نقشه‌های مختلف را برای آن در دسترس کاربران قرار داده‌اند تا افراد مجبور به تجربه بازی یک نقشه واحد طی چند سال نباشند!

تیزر بازی PUBG با اسلحه و نقشه جدید

در این تیزر چند ثانیه‌ای، نقشه Taego نمایش داده می‌شود که موقعیت مکانی آن در جمهوری کره بوده و از همین جهت نیز شامل برخی اسلحه جدید از این کشور، از جمله Mark 12 DMR و همچنین K2 می‌شود که توسط نیروهای ویژه مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین نوعی هلی‌کوپتر Chinook نیز در این تیزر دیده می‌شود که مانند نمونه مشابه در نقشه Paramo، می‌توان آن را برای گرفتن Care Package منفجر کرد.

این در حالی است که شاید مهم‌ترین چیزی که در این ویدیو کوتاه نمایش داده شد، نقشه جدید و اسلحه متفاوت نباشد؛ بلکه در قسمتی از تیزر بازی PUBG می‌توان دید که یکی از بازیکنانی که به اصطلاح Down داده، با استفاده از وسیله‌ای خود را درمان می‌کند! چنین چیزی را تنها در عنوان Warzone مشاهده کرده بودیم و شاید این حرکت به نحوی یک تقلید از این بازی باشد. همچنین اخیرا شایعه شده که یک حالت مانند Gulag نیز قرار است تا به PUBG اضافه شود که پس از یکبار حذف از بازی، به آنجا رفته و شانس مجدد برای بازگشت به رقابت را داشته باشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا