آخرین آپدیت PUBG شامل چه چیزهایی است؟

تغییرات بتل رویال کهنه‌کار

آخرین آپدیت PUBG شامل چه چیزهایی است؟ سینا توسلی ۰ ۲۹ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
آپدیت PUBG

آخرین به‌روزرسانی بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds از راه رسیده است و یک وسیله نقلیه، جدید، توانایی تیراندازی بازیکنان هنگام رانندگی و یک بتل پس جدید به نام Battle Bride Pass و موارد دیگری را به همراه دارد.

مورد انتظارترین بخش این آپدیت بدون شک قابلیت شلیک سلاح در هنگام رانندگی است. این کار با هر وسیله نقلیه به غیر از قایق‌ها و BRDM ممکن است. به نظر می‌رسد تنها نقص این قابلیت جدید، کاهش میزان واکنش وسیله نقلیه در حین ریلود سلاح خواهد بود. این موضوع به راحتی با تعداد زیادی باف‌های (بهبود) دیگر جبران می‌شود.

دوربین‌های بازی در وسیله‌های نقلیه به حد زیادی تثبیت شده، میزان آسیب تمام سلاح‌های بازی افزایش یافته و همچنین هدفگیری بهبود پیدا کرده، سرعت حرکت هنگام ADS بیشتر شده و موارد دیگری به بازی اضافه شده است. هدف تیم پابجی در این فصل این است که تمام سلاح‌های ثانویه در طول بازی و نه فقط در وسایل نقلیه، بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند.

وسیله نقلیه جدیدی که در این پچ به بازی اضافه شده Dirt Bike است. این موتور می‌تواند با سرعت ۱۳۰ کیلومتر در ساعت حرکت کند و همانطور که انتظار دارید مخصوص زمین‌های خارج از جاده است. Dirt Bike تنها یک بازیکن را روی خود جای می‌دهد، روی همه نقشه‌ها به جز نقشه Karakin وجود خواهد داشت و جایگزین ٪۵۰ موتورسیکلت‌های موجود در این نقشه‌ها می‌شود.

و سرانجام، Battle Bride Pass، نوع جدیدی از بتل پس است که در این فصل به جای یک تم، روی یک شخصیت تمرکز می‌کند. نام این شخصیت Sadiya است؛ یک قهرمان اهل Karakin. این بتل پس به شما امکان می‌دهد برخی از اسکین‌های او را که ممکن است در کمیک‌های PUBG دیده باشید، بدست بیاورید. Battle Bride Pass جایگزین Survivor Pass نشده است. به صورت جداگانه خریداری می‌شود و در طول فصل فرصت دارید تا با گذراندن ۱۵ سطح، اسکین‌ها را آنلاک کنید.

به‌روز‌رسانی‌های دیگر شامل اضافه شدن سیستم چت در لابی بازی و همچنین فیکس شدن برخی باگ‌ها هستند. در حال حاضر، Lobby Chat فقط در نسخه رایانه‌های شخصی بازی موجود است.

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds اکنون در پلتفرم‌های Xbox One ،PlayStation 4 و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا