#مهسا_امینی

تماشا کنید: از بازی PUBG: New State رونمایی شد

یک PUBG آینده‌نگرانه

تماشا کنید: از بازی PUBG: New State رونمایی شد عرفان بدری ۵۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی

شرکت‌های Krafton و PUBG Studio به تازگی از نسخه‌ی جدیدی از عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds برای پلتفرم‌های موبایلی با نام PUBG: New State رونمایی کرده‌اند که در جهانی آینده‌نگرانه جریان دارد. هنوز تاریخ انتشار دقیق بازی مشخص نیست، اما در سال میلادی جاری شاهد در دسترس قرار گرفتن آن خواهیم بود.

عنوان بتل رویایی PUBG: Mobile یکی از پرطرفدارترین بازی‌های موبایلی است که هم‌اکنون تعداد زیاد بازیکن دارد. شرکت Krafton مدتی پیش اعلام کرده بود که قصد دارد تا با توسعه و انتشار بازی‌های مختلف جهان این عنوان را توسعه بدهد، همچنین مدتی پیش گزارشی منتشر شده بود که خبر از آغاز ساخت نسخه‌ی جدیدی از این بازی می‌داد. اکنون به صورت رسمی از یک نسخه‌ی جدید بازی PUBG رونمایی شده که در محیط متفاوتی جریان دارد و تجربه‌ای بهبود یافته را به بازیکن‌ها ارائه می‌دهد.

Krafton و PUBG Studio اخیرا بازی PUBG: New State را معرفی کرده‌اند که قرار است امسال برای پلتفرم‌های موبایلی در دسترس قرار بگیرد. این عنوان هم از لحاظ گیم‌پلی و هم از لحاظ گرافیک و دیگر زمینه‌ها در مقایسه با نسخه‌ی اصلی PUBG: Mobile با بهبودهای زیادی همراه بوده است.

وقایع بازی PUBG: New State در سال ۲۰۵۱ میلادی اتفاق می‌افتد و این بدان معناست که در این مدت تغییرات زیادی در جهان ایجاد شده است، بنابراین بازیکن‌ها به یک نقشه‌ی جدید و بزرگ با نام TROI وارد می‌شوند که شامل وسیله‌های نقلیه، سلاح‌ها و تجهیزات جدیدی می‌شود و منطقه‌های مختلف زیادی برای اکتشاف در آن وجود خواهند داشت.

سازندگان این بازی گفته‌اند که تیم آن‌ها برای ساخت PUBG: New State از تمام نکات و مواردی که هنگام توسعه و پشتیبانی از PUBG: Mobile آموخته‌اند، استفاده می‌کنند. این عنوان برخلاف بازی قبلی از پایه برای پلتفرم‌های موبایل طراحی شده است، بنابراین از لحاظ کنترلر و گیم‌پلی بازیکن‌ها تجربه‌ی راحتتر و روانتری خواهند داشت.

مینکیو پارک، تهیه‌کننده‌ی اجرایی PUBG: New State، درباره‌ی آن می‌گوید که امیدوار است تیم آن‌ها بتواند با انتشار این بازی، محدودیت‌های موجود در بازی‌های موبایل را کنار بزند.

او در این رابطه گفت:

با توجه به حمایت طرفداران و موفقیت گسترده‌ی بازی‌های قبلی، ما قادر هستیم تا بازی جدیدی را از این مجموعه که به صورت جهانی در ژانر بتل رویال انقلابی ایجاد کرد، بسازیم و معرفی کنیم. ما می‌خواهیم تجربه‌ای را ارائه دهیم که محدویت‌های بازی‌های موبایلی را کنار بزند. گردهمایی تیم ما برای تولید این محصول جهانی، تجربه‌ی شگفت‌انگیزی بوده است و ما اطمینان داریم که این عنوان بعد از انتشار در اواخر سال میلادی جاری، در تمام زمینه‌ها حرفی برای گفتن خواهد داشت.

بازی PUBG: New State در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ برای تلفن‌های هوشمند اندرویدی و iOS منتشر خواهد شد.


guest

50 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا