#مهسا_امینی

تماشا کنید: زمان رایگان شدن و جوایز بازی PUBG: Battlegrounds

از کهنه کاران بازی PUBG هستید؟ اخبار خوبی برای شما داریم!

بازی PUBG: Battlegrounds پس از گذشت چندین سال از عرضه اولیه رایگان شد و تیم توسعه دهنده این بازی اخبار بسیار خوبی برای کهنه کاران و کسانی که از پیش این بازی را خریداری کرده‌اند دارد.

بازی PUBG: Battlegrounds که در ابتدا با نام PlayerUnknown’s Battlegrounds شناخته می‌شد، پس از سال‌های به طور کامل رایگان شد. این بازی نه تنها برای پلتفرمی خاص، بلکه برای تمام پلتفرم‌ها از جمله رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم و نهم رایگان شده و از این پس شما نیاز به پرداخت هیچ مبلغی برای تجربه این عنوان ندارید. البته ناگفته نماند که رایگان شدن بازی به معنی بیخیال شدن کسانی که پیش‌تر آن را خریداری کرده‌اند نیست و البته هنوز برای به دست آوردن برخی آیتم‌های درون بازی، نیازمند پرداخت مبالغ متفاوت هستید که البته تمامی بازی‌ها از چنین روندی پیروی می‌کنند. در ادامه قصد داریم نگاهی به زمان آغاز رایگان شدن بازی و همچنین جوایز تعلق گرفته به کهنه کارانی که این بازی را در گذشته خریداری کرده‌اند داشته باشیم.

بازی PUBG: Battlegrounds پس از وقفه‌ای کوتاه برای تغییرات در روزهای ۱۱ و ۱۲ ژانویه، برابر با ۲۱ و ۲۲ دی ماه، به طور رسمی کاملا رایگان شده و شما در حال حاضر می‌توانید آن را به طور رایگان دریافت کنید.

کهنه کاران بازی PUBG: Battlegrounds از چندین ست متفاوت در بازی می‌توانند بهره ببرند و این جوایز به کسانی که حداقل یک مرتبه پیش از تاریخ ۲۱ دی ماه به تجربه این بازی پرداخته‌اند تعلق می‌گیرند. شما اگر حساب Krafton ID خود را تا پیش از ۲۱ دی ماه لینک کرده باشید، یک کوله پشتی Highside Slick، یک لباس Highshide Slick و البته دو کوپن Preset Slot دریافت خواهید کرد.

در ادامه، اگر شما سه نفر از دوستان خود را تا پیش از تاریخ ۲۱ دی ماه به تجربه بازی PUBG: Battlegrounds دعوت کرده باشید، یک کلاه سطح ۱ Highside Slick، یک جعبه Iron G-Coin و همینطور یک هدیه تصادفی دریافت خواهید کرد. این هدیه تصادفی می‌تواند شامل ۲ پلی استیشن ۵ برای ۲ نفر، ۳ ایکس باکس سری ایکس برای ۳ نفر، ۱۰ لپتاپ Alienware x15 برای ۱۰ نفر، ۱۵ هدست Razer Kraken V3 HyperSense برای ۱۵ نفر و همچنین ۱۰،۰۰۰ G-Coin برای ۱۰۰ نفر باشد.

جوایز کهنه کاران به این زودی‌ها خاتمه نیافته و اگر از کهنه کاران بازی PUBG: Battlegrounds هستید، یک ست Costume Skin به همراه ماهیتابه Shackle and Shanks Legacy و همینطور یک Nameplate با عنوان Battle-Hardened Legacy را به همراه اشتراک Battlegrounds Plus دریافت خواهید کرد.

اشتراک Battlegrounds Plus چیست؟

این اشتراک شبیه به بتل پس در دیگر بازی‌ها بوده و از زمان رایگان شدن بازی به آن افزوده شده است. اشتراک Battlegrounds Plus برای کسانی که بازی را پیش‌تر خریداری کرده‌اند رایگان و برای کسانی که پس از رایگان شدن بازی به آن پیوسته‌اند ۱۳ دلار خواهد بود. لازم به ذکر است که شما با یک بار خرید این اشتراک، دفعات بعدی نیز به آن دسترسی خواهید داشت. شما در Battlegrounds Plus از Survival Mastery XP + 100% Boost، بخش Career Medal، حالت Ranked، بخش ساخت بازی به صورت دستی، کلاه Captain’s Camo، ماسک Captain’s Camo، دستکش‌های Captain’s Camo و همینطور ۱۳۰۰ G-Coin بهره خواهید برد.

اینگونه به نظر می‌رسد که استودیو پشت پرده بازی پرطرفدار PUBG: Battlegrounds برنامه‌های ویژه‌ای برای بازی چند ساله خود داشته و قصد دارد بار دیگر به احیای این بازی بپردازد و قصد ندارد این بازی را به این زودی‌ها به حال خود رها کند. آیا شما از کهنه کاران بازی PUBG: Battlegrounds هستید یا پس از رایگان شدن به این بازی پیوسته‌اید؟ منتظر شنیدن تجربیات شما از یکی از اولین بازی‌های سبک بتل رویال هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا