#مهسا_امینی

بازی PUBG: Battlegrounds را رایگان بازی کنید

هفته‌ای جذاب با مپ جدید

بازی PUBG: Battlegrounds را رایگان بازی کنید نریمان هروی ۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
PUBG: Battlegrounds

شما می‌توانید در صورت تمایل، بازی بتل رویال PUBG: Battlegrounds را از الان تا چند روز دیگر به شکل رایگان، تجربه نمایید و از حذف کردن دشمنان لذت ببرید.

اگر شما به بازی بتل رویال PUBG: Battlegrounds را دوست دارید و به هر دلیلی در چهار سال اخیر نتوانستید این بازی را بخرید، می‌توانید حالا به سراغ این بازی بروید و از تجربه‌ی رایگان آن روی پی‌سی لذت ببرید.

 

در حال حاضر بازی PUBG: Battlegrounds تا هفته دیگر در فروشگاه استیم به شکل رایگان قابل دریافت است و شما می‌توانید تا روز ۱۶ آگوست (مصادف با روز ۲۵ مرداد) تمامی ماد‌ها و مپ‌های مختلف این بازی را به شکل رایگان در دسترس خود داشته باشید و حتی قادر هستید تا مپ جدید این بازی یعنی Taego که شما را به کره جنوبی دهه‌ی هشتاد میلادی می‌برد را بازی کنید.

این مپ در واقع اولین مپ با ابعاد هشت×هشت کیلومتری پس از مپ Miramar سال ۲۰۱۷ در پابجی محسوب می‌شود که امکانات جالبی مثل Self-revive در اختیار شما قرار می‌داد و حتی یک شانس دوباره پس از مرگ را، برای ورود دوباره به بتل رویال داشتید. در مد Teago نیز شما می‌توانید پس از مرگ با یک پلیر دیگر مبارزه کنید و در صورت پیروزی، دوباره به بتل رویال برگردید.

طبق پست سازنده‌ی این بازی یعنی Krafton تمامی امکانات در تجربه رایگان این هفته که شامل XP ،BP ،Mission Rewards و Pass می‌شود، قابل دسترسی هستند. همچنین یک حالت تمرینی نیز در دسترس قرار می‌گیرد که چنین چالش‌ها و جوایزی را با خود به همراه دارد:

  • با طی کردن ۶۰۰ متر به وسیله‌ی چتر نجات، Sleeveless Cheetah را آزاد می‌کنید.
  • با دوبار آویزان شدن از لبه‌ها، می‌توانید Utility Belt (Brown) را بگیرید.
  • با دو بار استفاده کردن از ایموت‌ها در یک مسابقه، Rugged (Beige) M16A4 را آزاد خواهید کرد.
  • با در کل ۲۰۰ دقیقه زنده ماندن می‌توانید Wrangler Shirt را آزاد کنید
  • با در کل ۳۰۰ دفعه لوت کردن می‌توانید Wide Pants (Red) را آزاد نمایید.

شما همین الان می‌توانید بازی PUBG: Battlegrounds را از استیم تا تاریخ ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) از فروشگاه استیم به شکل رایگان دریافت و بازی کنید.

نظر شما در مورد بازی PUBG: Battlegrounds چیست؟ آیا از این فرصت استفاده کرده و بالاخره این بازی را تجربه می‌کنید یا به بتل رویال‌های دیگری علاقه دارید؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را با ما در میان بگذارید.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا