برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تعداد باورنکردنی بازیکنان متقلب بازی PUBG Mobile

متقلب‌های پابجی، بیش‌تر از مجموع بازیکنان عناوین دیگر!

تعداد باورنکردنی بازیکنان متقلب بازی PUBG Mobile ۰ ۰۸ تیر ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
بازی pubg mobile

بسیاری از بازی‌های آنلاین گاه به گاه از بن کردن بازیکنان متقلب در عناوین خود خبر می‌دهند. اقدام خوبی از جانب سازندگان که باعث جلب رضایت و اطمینان مخاطبان می‌شود و فضای متعادل‌تری را برای بازی کردن فراهم می‌کند. حال تعداد بازیکنان متقلبی که در هفته‌ی گذشته در بازی PUBG Mobile بن شدند، از رقم باورنکردنی و عجیبی خبر می‌دهد. 

کافی است به توییت پایین از PUBG Mobile نگاهی بیاندازید که از بن کردن رقم باورنکردنی 3,884,690 در طی تنها یک هفته خبر می‌دهد.

از تاریخ ۱۸ تا ۲۴ ژوئن، ما تعداد 3,884,690 اکانت را برای همیشه از دسترسی به بازی خود منع کردیم. دلایل اصلی این موضوع عبارت بودند از: ایجاد تغییرات در مدل شخصیت‌ها، سایر هک‌ها، هک سرعت و X-Ray Vision

همانطور که در این توییت اشاره می‌شود، دلایل اصلی بن کردن این اکانت‌ها تقلب کردن بازیکنان بوده و شامل اصلاح مدل شخصیت‌ها، هک سرعت، X-Ray Vision و سایر هک‌ها بوده‌است. همچنین همان‌طور که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید، تعداد زیادی از بازیکنان نیز به دلیل جرایمی همچون استفاده از Auto-Aim و تغییراتی در میزان ضربه‌ی دریافتی بن شدند.

این رقم سرسام آور که تنها در یک هفته جمع‌آوری شده است نشان از یک فاجعه در بازی PUBG Mobile می‌دهد. از طرفی همان طور که اشاره شد این اقدام از سوی کمپانی‌ها برای جلب نظر دوباره‌ی بازیکنانی است که به علت حضور بازیکنان متقلب تجربه‌ی بازی را کنار گذاشته‌اند یا در مجموع از تجربه‌ی بازی رضایت ندارند.

اما می‌توان گفت که این اقدام نتیجه‌ی برعکسی به دنبال خواهد داشت. چرا که در حال حاضر موانع ورود به بازی‌های موبایل برای بازیکنان مقلب کم است. وقتی استودیوی سازنده از بن کردن نزدیک به ۴ میلیون بازیکن خبر می‌دهد نشان‌دهنده‌ی این است که هنوز بازیکنانی وجود دارند که آزادانه در حال تقلب در بازی هستند و این موضوع تنها یک فاجعه است!

اینکه یک بازی در یک هفته نزدیک ۴ میلیون بازیکن داشته باشد، خود یک موفقیت بزرگ است. اما موضوع وقتی ترسناک می‌شود که این رقم تعداد بازیکنان متقلب باشد؛ این در حالی است که مجموع بازیکنان فعال این عنوان به ۲۰ الی ۳۰ میلیون می‌رسد. بنابراین احتمال اینکه میلیون‌ها بازیکن متقلب هنوز در بازی حضور داشته باشند بسیار زیاد است!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments