شایعه: کمتر از یک ماه آینده از پلی‌اسیتشن 5 رونمایی خواهد شد

سکوت سونی در قبال انتشار رسمی اطلاعات درباره PS5!

رونمایی پلی‌استیشن 5

مطابق شایعات مطرح شده، زمانی رونمایی پلی‌استیشن 5 کمتر از یک ماه آینده خواهد بود.

زمان عرضه کنسول جدید کمپانی سونی  در تعطیلات سال 2020 میلادی و پیش از ورود به سال 2021 خواهد بود. با این حال هنوز رونمایی پلی‌استیشن 5 به وقوع نپیوسته است و به تبع بسیاری از طرفداران منتظر دریافت اطلاعات رسمی و معتبر از سوی سونی درمورد کنسول نسل نهمی این کمپانی هستند. در همین حال، کارگردان بازی‌های، Twisted Metal و دو نسخه اول مجموعه God of War دیوید جف اعلام کرد که زمان زیادی تا رونمایی از پلی‌استیشن 5 باقی نمانده است.

جف در توییتر خود گفت که غیبت سونی در همایش E3 سال 2020 و برای دومین سال متوالی امری خوشایند است، چرا که آنها اطلاعات بهتری را می‌خواهند در اختیار طرفداران خودشان قرار دهند. او گفت:

کمتر از 4 هفته دیگر از پلی‌استیشن 5 رونمایی خواهد شد. سونی می‌داند که گیمرها هر لحظه انتظار دریافت اطلاعاتی را می‌کشند چون آنها [مایکروسافت] تقریبا تا به این لحظه درمورد این قضیه جلو هستند؛ پس اگر شما آماده رونمایی باشید، تغییر آسان خواهد بود.

در ادامه، دیوید جف در توییتر خود اعلام کرد که کمپانی سونی قصد دارد دقیقا هفت سال بعد از رونمایی از کنسول هشتمی خودشان از پلی‌استیشن 5 پرده برداری کند.

با این حال چندی بعد جف اعلام کرد که این موضوعاتی که بیان کرده تنها شنیده‌های او از یک سری منابع هستند و این حرف شاید باعث شود تا کمی از مقدار صحت این شایعه کاسته شود. با این وجود باید صبر کرد و دید که چه زمان سونی به صورت رسمی قصد دارد تا از پلی‌استیشن 5 رونمایی کند.

همانطور که جف هم گفت، طرفداران برای دریافت اطلاعات رسمی کنسول جدید سونی لحظه شماری می‌کنند؛ با این حال، این کمپانی ژاپنی تا به اینجا در قبال انتشار اطلاعات رسمی سکوت کرده است. از طرفی، مایکروسافت در جریان مراسم The Game Awards 2019 به صورت رسمی از کنسول نسل جدید خودشان با نام ایکس‌باکس سری ایکس رونمایی کرد. این در حالی است که سونی تا به اینجا تنها در همایش CES 2020 از لوگوی کنسول جدیدش رونمایی کرده است و بقیه اطلاعات در مورد پلی‌استیشن 5 تا به امروز، فقط شایعه هستند.

باید دید که سونی چه زمان بالاخره از کنسول نسل نهمی خودشان، پلی‌استیشن 5 رونمایی خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا