عرضه‌ی بخش چندنفره‌ی Sackboy: A Big Adventure با تاخیر همراه است

توسعه‌دهندگان برای بخش آنلاین این بازی فرصت بیشتری می‌خواهند

عرضه‌ی بخش چندنفره‌ی Sackboy: A Big Adventure با تاخیر همراه است مهسا سپاهی ۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
تاریخ عرضه‌ی Sackboy: A Big Adventure

توسعه‌دهندگان از به تاخیر افتادن تاریخ انتشار بخش آنلاین بازی مورد انتظار Sackboy: A Big Adventure خبر داده‌اند.

همان‌طور که می‌دانید سونی در جریان رویداد معرفی پلی‌استیشن 5 از بازی Sackboy: A Big Adventure رونمایی کرد. این بازی دوست‌داشتنی در سبک پلتفرمر ساخته شده و اسپین‌آفی از مجموعه‌ی LittleBigPlanet به حساب می‌آید. این عنوان در تاریخ ۱۲ نوامبر (مصادف با ۲۲ آبان ماه) برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 منتشر می‌شود. البته، استودیوی Sumo Digital اعلام کرده بخش چند نفره‌ی این بازی مورد انتظار هنوز جای کار داشته و کمی دیرتر در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. به گفته‎‌ی توسعه‌دهندگان، این بخش از Sackboy: A Big Adventure قرار است تا پایان سال جاری میلادی منتشر شود.

طبق اطلاعات منتشر شده، کاربران Sackboy: A Big Adventure می‌توانند با استفاده از ویژگی کوآپ و سرویس پلی‌استیشن، با دیگر بازیکنان و دوستان خود این عنوان را تجربه کنند. توسعه‌دهندگان می‌گویند دلیل به تاخیر افتادن بخش آنلاین بازی، بهبود بخش‌ کوآپ آن است تا کاربران بتوانند بهترین تجربه را داشته باشند. به گفته‌ی استودیوی سومو دیجیتال، آن‌ها زمان بیشتری نیاز دارند تا تولید این بازی به طور کامل به پایان برسد و مشکلات احتمالی آن رفع شود.

در بازی مورد انتظار Sackboy: A Big Adventure  بازیکن با قرارگیری در نقش Sackboy باید با چالش‌های مختلفی روبه‌رو شود و از مراحل زیادی بگذرد. در این میان، شخصیت دوست‌داشتنی Sackboy به قسمت متفاوتی از دنیای Craftworld وارد شده و دشمنان جدیدی سر راه او قرار می‌گیرند. در واقع، Vex شخصیتی است که دوست Sackboy را دزدیده و او باید برای نجات دادن دوستش تلاش کند. همچنین، کاربران با استفاده از قدرت‌های مختلفی که در اختیار قهرمان بازی قرار گرفته، می‌توانند در شرایط مختلف از قابلیت‌های هیجان‌انگیز آن استفاده کرده و مراحل را طی کنند.

لازم به ذکر است که نسخه‌ی کامل بازی Sackboy: A Big Adventure به همراه بخش کوآپ آن، تا پایان سال جاری میلادی برای پلتفرم پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا