#مهسا_امینی

فقط با یک دلار به مدت یک ماه مشترک PS Now شوید!

این فرصت را از دست ندهید

فقط با یک دلار به مدت یک ماه مشترک PS Now شوید! نریمان هروی ۰ ۰۸ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
PS Now

سونی تخفیف جدیدی را برای سرویس PS Now لحاظ کرده و شما می‌توانید با پرداخت یک دلار به مدت یک ماه اشتراک PS Now را خریداری نمایید. البته فراموش نکنید که اگر این اشتراک پس از یک ماه کنسل نکنید، برای ماه بعد باید ۹.۹۹ دلار بپردازید.

در حالت عادی، همه‌ی بازیکنان می‌توانند ۷ روز به صورت رایگان سرویس استریمینگ/دانلود بازی‌های PS Now را تست کنند. اگر شما در حال حاضر این اشتراک را ندارید، میتوانید با پرداخت فقط یک دلار صاحب این اشتراک شویدو ناگفته نماند که اگر در حساب خود حداقل ۹.۹۹ دلار پس از پرداخت این یک دلار داشته باشید و پس از یک ماه آن را کنسل نکنید، این اشتراک یک ماه دیگر به شکل اتوماتیک برای شما تمدید می‌شود و ۹.۹۹ دلار از حساب پلی‌استیشن شما کم خواهد کرد.

اشتراک PlayStation Now به شما اجازه‌ی دسترسی به صدها بازی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ۲ را می‌دهد و شما می‌توانید از طریق پی‌سی، پلی‌استیشن ۴ و یا پلی‌استیشن ۵ خود به این بازی‌ها دسترسی داشته باشید. شما می‌توانید بازی‌های این اشتراک را به صورت استریم، بازی کنید( البته در ایران ممکن نیست) و یا اینکه آن‌ها را دانلود کنید( فقط بازی‌های PS4 قابلیت دانلود را دارند).

در ماه مارس میلادی این بازی‌ها به اشتراک PS Now اضافه شده‌اند:

  • Ace Combat 7: Skies Unknown ( تا ۳۱ مارس ۲۰۲۱)
  • inFamous: Second Son
  • Superhot
  • World War Z (تا ۶ سپتامبر ۲۰۲۱)

همچنین سرویس PS Now سه پلن ماهانه، سه ماهه و یک ساله دارد که به ترتیب ۱۹.۹۹ دلار، ۴۴.۹۹ دلار و ۹۹.۹۹ دلار قیمت دارندو

نظر شما در مورد PS Now چیست؟ این سرویس چه کمبود‌هایی را در برابر گیم پس دارد؟ سونی چگونه می‌تواند این سرویس را به اندازه‌ی گیم پس محبوب کند؟ آیا شما هم از مشترکین سرویس PS Now هستید؟ به ما و دوستان خود جه بازی‌هایی را برای این ماه پیشنهاد می‌کنید؟ ممنون و متشکر می‌شویم که در قسمت کامنت‌ها با ما همراه باشید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا