1%
  • 7/10

بازی جیمز باند در زمینه انیمیشن غوغا می‌کند

تعریف استانداردهای جدید

بازی جیمز باند در زمینه انیمیشن غوغا می‌کند ۰ ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
انیمیشن بازی جیمز باند

بر اساس ادعای انیماتور ارشد استودیوی آی‌او اینتراکتیو، ظاهرا بازی جیمز باند در زمینه انیمیشن استانداردهای صنعت بازی‌ها را تغییر می‌دهد.

حدود سه سال پیش بود که استودیوی آی‌او اینتراکتیو، سازنده سری هیتمن، با انتشار یک تیزر کوتاه از ساخت بازی جیمز باند خبر داد. با این حال، تیم سازنده در طول این مدت اطلاعات زیادی از بازی ارائه نکرده و هوادارها بی‌صبرانه منتظر نمایش جدید و عرضه آن هستند.

در همین راستا، ساعاتی پیش جاشوا اندرو گلیوز، انیماتور ارشد آی‌او اینتراکتیو، در فرصت شغلی تازه استودیو اعلام کرد که سیستم انیمیشن بازی جیمز باند قرار است استانداردهای صنعت بازی‌ها را تغییر دهد. او در این آگهی استخدام اشاره کرده که انیمیشن گیم پلی بازی در حدی خواهد بود که هیچ فردی تا به امروز شبیه آن را مشاهده نکرده است.

هنوز اطلاعات دقیق‌تری از این ادعا در دسترس نیست، اما بهتر است بدانید هرچه که اثری تا به امروز از جیمز باند منتشر شده، زاویه دید اول شخص یا سوم شخص داشته است. با توجه به سابقه استودیو آی‌او اینتراکتیو و عناوین هیتمن، انتظار می‌رود که پروژه 007 نیز به صورت سوم شخص باشد.

لازم به ذکر است که بازی جدید جیمز باند هنوز تاریخی برای عرضه ندارد، اما آن‌طور که به نظر می‌رسد، این عنوان احتمالا در سال ۲۰۲۵ میلادی روانه بازار می‌شود. بر این اساس، می‌توان انتظار داشت که در نیمه دوم سال جاری اطلاعات و ویدیوهای جدیدی از بازی منتشر شود. از طرفی، پلتفرم‌های مقصد پروژه 007 در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما ظاهرا جیمز باند برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

بهتر است بدانید که Project 007 تنها بازی در حال ساخت استودیوی آی‌او اینتراکتیو نبوده و آن‌ها هم اکنون روی توسعه یک بازی جدید در سبک فانتزی نیز کار می‌کنند. این عنوان با نام رمزی Project Fantasy شناخته شده که متاسفانه اطلاعات چندانی از آن در دسترس نیست.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments