1%
  • 0/10

زمان عرضه Prince of Persia: The Sands of Time اعلام شد

هنوز زمان زیادی تا انتشار مانده!

زمان عرضه Prince of Persia: The Sands of Time اعلام شد ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
زمان عرضه Prince of Persia: The Sands of Time

پس از سال‌ها انتظار در مراسم یوبیسافت فوروارد اطلاعات اندکی از زمان عرضه Prince of Persia: The Sands of Time به اشتراک گذاشته شد.

در طول چند ماه اخیر طرفداران فرنچایز قدیمی Prince of Persia از احیای حیات مجدد آن لذت برده‌اند. نخست Prince of Persia: The Lost Crown در ژانر اکشن ماجراجویی مترویدوانیا عرضه شد که استقبال کیفی بسیار مطلوبی از آن به عمل آمد. سپس بازی The Rogue Prince of Persia معرفی گردید که نسخه‌ای روگ‌لایک را از این مجموعه به نمایش می‌گذاشت و در ماه گذشته به صورت دسترسی پیش از موعد عرضه گردید.

با این حال بسیاری بی‌صبرانه منتظر انتشار اخبار جدید پیرامون بازسازی نسخه اول این فرنچایز یعنی بازی Prince of Persia: The Sands of Time بودند که برای اولین بار در سال 2020 معرفی گردید و عرضه آن چندین بار با تاخیر مواجه شد. اکنون و با برگزاری رویداد یوبیسافت فوروارد (Ubisoft Forward) سرانجام بازه جدیدی برای زمان عرضه Prince of Persia: The Sands of Time به اشتراک گذاشته شد و می‌توان امیدوار بود که توسعه‌‎دهندگان بتوانند بازی را برای انتشار در این بازه زمانی آماده نمایند.

علیرغم آن که بازی برای چهار سال است که در حال توسعه قرار دارد با این حال تیم سازنده اطلاعات و نمایش قابل توجهی از آن ارائه نکرده و تنها با نمایش یک تیزر 30 ثانیه‌ای اعلام کرد که بازی مورد بحث برای عرضه در سال 2026 برنامه‌ریزی شده است. بدین ترتیب هنوز حداقل دو سال تا انتشار این بازی، زمان باقی مانده و تیم سازنده فرصت خوبی در اختیار دارد تا بازسازی شایسته‌ای را از نسخه اول این مجموعه محبوب تحویل مخاطبین خود دهد.

به خاطر داشته باشید که این بازی در ابتدا در رویداد یوبیسافت فوروارد سال 2020 معرفی گردیده بود و قرار بود در سال 2021 عرضه شود. با این حال، تریلر رونمایی از بازی و عناصر بصری آن به قدری مورد انتقاد و بازخورهای منفی قرار گرفت که تیم سازنده و کمپانی یوبیسافت تصمیم گرفت انتشار بازی را ابتدا برای چند ماه و سپس تا تاریخ نامعلومی به تاخیر بیندازد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments